Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Foremniak poprowadzi z córką dziennik internetowy. Jakie mają relacje?

Małgorzata Foremniak nie zawsze miała idealne relacje z córką, Olą. Teraz jednak sytuacja się zmieniła, a wszystko dzięki terapii i temu, że aktorka uporządkowała swoje sprawy. Teraz razem z Olą poprowadzą internetowy dziennik. O czym będzie?

Małgorzata Foremniak z córką poprowadzi internetowy dziennik!

Małgorzata Foremniak nie zawsze miała dobre stosunki ze swoją córką, Aleksandrą. Chociaż zawsze wspierały się nawzajem, część spraw zamiatały pod dywan, co sprawiło, że urosły do ogromnej rangi. Obecnie jednak obie panie świetnie się dogadują.

Aktorka na łamach "Rewii" przyznaje, że razem z córką nie tylko mają się znacznie lepiej, ale zamierzają również podjąć wspólne przedsięwzięcie. Ostatnio Małgorzata Foremniak z córką wpadły na pomysł, aby zacząć prowadzić internetowy dziennik. O czym będą w nim pisać?

Reklama

Aktorka niezwykle się cieszy z tego, że jej relacja z córką jest teraz na tak dobrym poziomie. Zależało jej na tym, ponieważ ze swoją mamą nie dogadywała się aż tak dobrze. W tym przypadku różnica pokoleniowa miała ogromny wpływ.

Kim jest Małgorzata Foremniak?

Małgorzata Foremniak urodziła się w 1967 roku w Radomiu. Ukończyła łódzką filmówkę. Znana jest z takich filmów jak "Och, Karol 2", "PitBull", "Jak poślubić milionera?". Sympatię widzów zyskała dzięki serialowi "Na dobre i na złe", gdzie grała doktor Zofię Stankiewicz-Burską.

Najnowszy film z jej udziałem - "Sonata" - to oparta na faktach poruszająca historia Grzegorza Płonki, u którego dopiero w wieku 14 lat stwierdzono niedosłuch. Diagnoza pozwoliła odkryć talent muzyczny chłopca i spełnić jego największe marzenie, jakim było zagranie "Sonaty księżycowej" Beethovena. Walka o te marzenia odniosła skutek, tylko dzięki uporowi i determinacji rodziców, w których w filmie wcielili się Małgorzata Foremniak i Łukasz Simlat.

Zobacz też:

Edyta Górniak nie boi się inwazji i zapewnia: "Allan na pewno, by walczył!"

Jakub Napierała z "Rolnik szuka żony" już odczuwa skutki wojny 

"Nakarmimy. Tylko się poddajcie". Ukraińcy pomogli rosyjskiemu jeńcowi

Wojna Rosji z Ukrainą. Kolejny dzień walk

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy