Reklama
Reklama
Tylko u nas

Małgorzata Foremniak o wojnie w Ukrainie. "To czas progresu dla ludzkości"

Małgorzata Foremniak skomentowała dla Pomponik.pl sytuację za naszą wschodnią granicą. Aktorka twierdzi, że to czas próby dla nas wszystkich.

Małgorzata Foremniak komentuje sytuację w Ukrainie

Małgorzata Foremniak (55 l.) wzięła wczoraj, 28 lutego 2022 roku udział w uroczystej premierze filmu "Sonata". Przy okazji zgodziła się porozmawiać z reporterem Pomponik.pl o tym, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Aktorka jest wstrząśnięta wybuchem wojny i rosyjską agresją. 

Aktorka twierdzi, że najważniejsze w tym momencie jest opanowanie negatywnych emocji.

Małgorzata Foremniak apeluje, by w obliczu tej trudnej sytuacji zobaczyć w innych drugiego człowieka. By nie dzielić ludzi ze względu na wyznanie, język, którym mówią i zauważyć, że praktycznie nic nas nie różni. Jest podbudowana tym, jak Polacy pomagają Ukraińcom. 

Małgorzata Foremniak. Najważniejsze role

Reklama

Małgorzata Foremniak urodziła się w 1967 roku w Radomiu. Ukończyła łódzką filmówkę. Znana jest z takich filmów jak "Och, Karol 2", "PitBull", "Jak poślubić milionera?". Sympatię widzów zyskała dzięki serialowi "Na dobre i na złe", gdzie grała doktor Zofię Stankiewicz-Burską.

Najnowszy film z jej udziałem - "Sonata" - to oparta na faktach poruszająca historia Grzegorza Płonki, u którego dopiero w wieku 14 lat stwierdzono niedosłuch. Diagnoza pozwoliła odkryć talent muzyczny chłopca i spełnić jego największe marzenie, jakim było zagranie "Sonaty księżycowej" Beethovena. Walka o te marzenia odniosła skutek, tylko dzięki uporowi i determinacji rodziców, w których w filmie wcielili się Małgorzata Foremniak i Łukasz Simlat.

Zobacz też:

Małgorzata Foremniak zamieszka z nowym partnerem? Aktorka jest bardzo zakochana

Chajzer przyjął uchodźców. "Trochę ciasno, ale nie to jest najważniejsze"

Anna Lewandowska i Robert "pamiętają o Ukrainie" na pokazie mody w Paryżu!

Wojna w Ukrainie. USA ostrzegają przed drugą falą wojsk rosyjskich

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy