Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Foremniak zamieszka z nowym partnerem? Aktorka jest bardzo zakochana

Małgorzata Foremniak niedawno znowu się zakochała. Jej wybrankiem jest Piotr Jodłowski. Czy gwiazda zdecyduje się na poważne kroki i zamieszka z ukochanym? Jeden z tygodników już spekuluje.

Od kilku miesięcy jest głośno o tym, że Małgorzata Foremniak znalazła szczęście u boku przystojnego mężczyzny. Piotr Jodłowski skradł jej serce. Aktorka i reżyser znają się od dekady. Historia ich miłości jest iście filmowa. Przed laty Jodłowski produkował musical "Chopin musi umrzeć" wystawiany na deskach londyńskiego teatru, wówczas Foremniak grała w nim jedną z ról. Wtedy podobno ich relacja zakończyła się bezowocnym flirtem, jednak ostatnio artyści zbliżyli się do siebie.

Reklama

Foremniak i Jodłowski - jak wygląda ich związek?

Jak donosi magazyn "Świat i Ludzie", Foremniak i Jodłowski spotykają się już od roku. Pojawili się razem na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni oraz na premierze filmu "Sala samobójców. Hejter". Mimo pokazywania się publicznie nie mówią otwarcie o swojej relacji.

Małgorzata Foremniak zdradziła jedynie, że nie chce żyć przeszłością.

Foremniak zamieszka z nowym partnerem?

Magazyn "Świat i Ludzie" spekuluje również, że para może wkrótce zamieszkać razem. Aktorka oprócz mieszkania w Warszawie ma też dom w Starejwsi.

Małgorzata Foremniak - zawód, wiek, partner

55-letnia polska aktorka gra zarówno na deskach teatrów, jak również ja wielkim ekranie. Jest znana ze swoich ról w filmach "Jak poślubić milionera", "Och, Karol 2", "PitBull". Była żoną Waldemara Dzikiego, obecnie jest szczęśliwie zakochana w Piotrze Jodłowskim. Aktorka jest mamą trójki dzieci. Prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @malgorzata_foremniak_official.

Zobacz też:
Małgorzata Foremniak zmagała się z depresją. "Znajomi" donosili na nią mediom
Małgorzata Foremniak świętuje urodziny z nowym partnerem. To znany reżyser 
Śmierć 37-latki z Częstochowy. Kardiolog: Badania kardiologiczne płodu muszą być powszechniejsze 
Krzysztof Jackowski ostrzega: "To stanie się już latem!"   

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy