Reklama
Reklama

Małgorzata Foremniak zniknęła. Nie pojawiła się na planie "Mam Talent"!

Małgorzata Foremniak (54 l.) od wielu lat obecna jest na antenie TVN w programie "Mam Talent". Aktorka ocenia występy uczestników w show i zawsze ma dla nich kilka miłych słów. Ostatni odcinek zszokował jednak publiczność, bo... zabrakło jej za stołem jurorskim!

Małgorzata Foremniak zyskała ogromną popularność dzięki roli dr Zosi Burskiej w serialu "Na dobre i na złe". Można ją było również oglądać m.in. w: "I kto tu rządzi", "W rytmie serce", czy w "Hotel 52". Od kilku lat ocenia również talenty w popularnym programie na TVN.

Foremniak zniknęła!

Jak wielkie było zaskoczenie widzów, gdy pierwszy raz w historii "Mam Talent" uczestników oceniało tylko dwóch jurorów - Agnieszka Chylińska (sprawdź!) i Jan Kliment. Pierwszy raz od trzynastu lat zabrakło Małgorzaty Foremniak.

Reklama

Bohaterowie programu wciąż mogli jednak liczyć na trzy głosy, bowiem Agnieszka Chylińska dysponowała aż dwoma. Nie da się ukryć, że w takim wypadku zdanie Jana Klimenta chyba nie miało większego znaczenia...

To dlatego nie było jej w programie...

Tajemnicze zniknięcie Foremniak rozjuszyło fanów, ponieważ ani produkcja programu, ani stacja TVN nie odpowiedzieli na pytania fanów, dlaczego Małgorzata była nieobecna. Warto również nadmienić, że widzowie oglądają właśnie nagrania ze wstępnej selekcji kandydatów, które były kręcone jakiś czas temu.

Okazuje się, że powód nieobecności jurorki nie jest taki zaskakujący. Portal "Plejada" twierdzi nieoficjalnie, że aktorka miała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Małgorzata czuje się już dobrze, bo pod koniec września pojawiła się publicznie na festiwalu filmowym w Gdyni, a na swoim Instagramie pochwaliła się fotkami znad morza.

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Edyta Herbuś pozuje nago w łóżku. Fani onieśmieleni

Doda relaksuje się na wakacjach. Uciekła od problemów?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak | "Mam talent!" | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy