Reklama
Reklama

Pilne zmiany w "Rolnik szuka żony" tuż przed finałem. TVP nadaje komunikat dla widzów

Wielkie zmiany odnośnie do finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" 10. W najbliższą niedzielę, 10 nastąpi zmiana, której widzowie mogli się nie spodziewać. Fani rolniczych randek muszą być uważni.

Pilne zmiany w "Rolnik szuka żony" tuż przed finałem. TVP nadaje komunikat dla widzów

Dziesiąta odsłona programu "Rolnik szuka żony" to chyba jedna z najbardziej emocjonujących edycji. W niedzielę, 10 grudnia odbędzie się wielki finał show randkowego dla rolników. To wtedy dowiemy się, która kandydatka lub kandydat zostanie na dłużej w gospodarstwie. Najwięcej emocji wzbudzały od początku niejasne wybory Waldka, a ostatnio niezrozumiałe zachowanie Dariusza wobec Nicoli i dziwny wybór Ani. Widzowie jednak muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ TVP nagle prowadziło zmiany tuż przed finałem!

Reklama

Pilne zmiany w "Rolnik szuka żony". Fani TVP muszą być uważni

Fani TVP muszą uważać, ponieważ emisja "Rolnik szuka żony 10" odbędzie się o innej porze. Tak jak zawsze emisja programu obywała się o godz. 21:15, tak w najbliższą niedzielę show przesunięto na godz. 21:30. Niby 15 minut, ale robi różnicę!

"Następny odcinek - Wielki Finał - my wprawdzie zobaczymy już za tydzień o 21:30, ale dla naszych uczestników miną mniej więcej dwa miesiące. Czy to dość czasu by ich związki rozkwitły?" - napisali producenci programu na Facebooku.

W wielkim finale widzowie "Rolnik szuka żony" zobaczą wszystkich kandydatów i kandydatki, których bohaterowie 10. sezonu zaprosili na swoje gospodarstwo. Czy wszyscy wytrzymają emocje temu towarzyszące?

Zobacz też:

Ewa od Waldka wykorzystała popularność. Udział w "Rolniku" się jej opłacił

Widzowie nie wierzą w związki z "Rolnik szuka żony". Krytyka spływa z całej Polski

Waldemar z "Rolnika" jest milionerem. Tyle zarobił w programie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | Rolnik szuka żony 10 | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy