Reklama
Reklama

Brutalnie ocenili randkę Darka i Nicoli w "Rolniku". Przed finałem wylała się fala krytyki

Wielkimi krokami zbliża się finał 10. edycji programu "Rolnik szuka żony". Niedługo dowiemy się, czy uczestnikom udało się znaleźć miłość i czy pary przetrwały. Tymczasem internauci zwracają uwagę na zwiastun najnowszego odcinka, w którym zaprezentowano wyjątkowo niezręczną randkę Nicoli i Darka.

Niezręczna randka w "Rolnik szuka żony"

Nie brakuje emocji wokół finału 10. edycji programu "Rolnik szuka żony". Już w niedzielę widzowie dowiedzą się, czy pary stworzone przez uczestników przetrwały. W ostatnim czasie stacja wypuściła do sieci zwiastuny najbliższego, ostatniego już odcinka. Najwięcej emocji wywołały sceny przedstawiające randkę Nicoli i Darka. Internauci uznali bowiem ich randkę za wyjątkowo... niezręczną. Nie pomogła romantyczna aranżacja, odpowiedni klimat, świece, kolacja ani lampka wina.

Reklama

W zwiastunie możemy zaobserwować Nicolę próbującą się zbliżyć do partnera, który pozostaje jednak nieczuły na jej wdzięki. Mężczyzna wydaje się twardo stąpać po ziemi i zwraca większą uwagę na to, żeby dziewczyna najpierw uporządkowała swoje sprawy zawodowe. Po tych słowach Nicola nie wytrzymała. Podkreśliła wtedy, że chce zmienić pracę, ale musi wiedzieć, na czym stoi. 

"Gdyby mi powiedział, że jest zdecydowany na mnie, to ja bym to wszystko rzuciła. Bo ja właśnie taka jestem." - mówiła. 

Nicola zastanawiała się także, jak potoczy się ich życie i czy przyjdą razem na podsumowanie. Darek podsumował to oschle słowami: "Na pewno się spotkamy". 

Internauci o Nicoli i Darku: "Z tej mąki chleba nie będzie"

Niestety, internauci nie przewidują tej parze szczęśliwego zakończenia. Komentarze umieszczone na profilu programu są, delikatnie mówiąc, niezbyt optymistyczne.

"Nie widzę tego, facet kompletnie niezainteresowany", "Widać, że mu nie zależy", "Coś się u Darka wypaliło", "Z tej mąki chleba nie będzie", "On zimny, ona gorąca", "Lepiej odpuścić".

Co ciekawe, internauci są w tej kwestii jednogłośni i zgodnie zwracają uwagę na to, że to Nicola wykazuje zdecydowanie większe zainteresowanie dalszym budowaniem relacje. Nie brakuje głosów, które sugerują, że również Darek mógłby się wykazać jakąś inicjatywą w tej kwestii, lub po prostu określić się wprost, jeśli nie jest zainteresowany wspólną przyszłością. 

Zobacz też:

Tuż przed finałem "Rolnik szuka żony" Sara pokazała swoją miłość 

Widzowie nie wierzą w związki z "Rolnik szuka żony". Krytyka spływa z całej Polski

Zaskakujące wyznanie Ani z "Rolnika". Waldemar ma problemy z rodziną

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy