Reklama
Reklama

Widzowie nie wierzą w związki z "Rolnik szuka żony". Krytyka spływa z całej Polski

Krytyka aktualnego sezonu programu "Rolnik szuka żony" przybiera na sile. Finał dziesiątej serii zbliża się, a widzowie coraz bardziej wybrzydzają. Takiej sytuacji w historii show jeszcze nie było. Co się dzieje?

Twórcy programu "Rolnik szuka żony" starają się podgrzać atmosferę przed emisją ostatnich odcinków, a widzowie o dziwno wyrażają niezadowolenie w mediach społecznościowych. Mówią nawet o "Love Island wersji agro".

Coraz bliżej finału 10. edycji "Rolnik szuka żony"

3 grudnia TVP1 wyemitowało przedostatni odcinek show, w którym widzieliśmy randki uczestników. Wystąpili Waldemar z Ewą, Darek z Nicolą, Jakub z Anią i Artur z Sarą. 

Artur okazywał Sarze czułość, a Nicola była zafascynowana Darkiem. Waldemar i Ewa w Opolu wydawali się poważnie myśleć o związku. Finałowy odcinek zaplanowano na 10 grudnia. Wtedy dowiemy się, czy pary przetrwały próbę czasu. Ale czy widzowie wierzą w te relacje?

Reklama

"Rolnik szuka żony": Mocna krytyka ze strony fanów

Wielu fanów krytykuje program za sztuczność i wymuszone gesty. Zarzucają uczestnikom brak prawdziwych uczuć. Na Instagramie i Facebooku pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, a widzowie są sceptyczni co do trwałości związków zadzierzgniętych podczas show.

Porównują też obecne edycje do wcześniejszych, gdzie uczucia wydawały się bardziej autentyczne. Mówią, że teraz dominuje chęć zdobycia popularności, a nie prawdziwa bliskość i sympatia. Widzowie przewidują, że żaden z obecnych związków nie przetrwa. Krytykują również sposób prowadzenia programu i podejście uczestników.

"Niestety z pierwotnych założeń idei programu niewiele zostało. Reżyser próbuje na siłę zrobić takie love island wersja agro. Tam nikt do nikogo nic nie czuje, chodzi tylko o wybicie się, o rozpoznawalność, a co za tym idzie reklamy, programy tv i inne benefity. Moim zdaniem nawet prowadząca już się nie sprawdza, odwala robotę i bierze kasę, choć kiedyś wydawało się inaczej" - pisze jeden z fanów programu. Podobnych głosów nie brakuje.

Zobacz też:

Zaskakujące wyznanie Ani z "Rolnika". Waldemar ma problemy z rodziną

Waldemar z "Rolnika" jest milionerem. Tyle zarobił w programie

Wiadomo, z kim spotyka się Waldemar z "Rolnika". Sąsiedzi nie kłamali

Artur z "Rolnika" potargał ubranie na randce. Widzowie rozczarowani

To koniec. Fryzura wybranki Artura z "Rolnika" ma świadczyć o ich relacji

Artur już wybrał. Internauci są pewni. Zaskakujący zwrot w "Rolniku"

Artura z "Rolnik szuka żony" dotknęła przerażająca tragedia. Musiał błagać ludzi o pomoc, bo straciłby dobytek


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy