Reklama
Reklama

Pilne wieści z "Wiadomości" TVP. Nie tylko Holecka traci pracę. Potwierdzili oficjalnie, kto następny

Kilka dni temu gruchnęły wieści, że Danuta Holecka szykuje się do odejścia z "Wiadomości". Nie jest tajemnicą, że po ostatnich wyborach podobny los może spotkać wielu pracowników TVP. Niektórzy sami postanowili odejść, ale pozostali nadal wiernie trwają, licząc zapewne na utrzymanie stanowiska. Jak się jednak okazuje, roszady personalne nadal trwają. Właśnie okazało się, że kolejna ważna postać żegna się z głównym serwisem informacyjnym TVP...

Kilka dni temu pojawiła się sensacyjna informacja, że główna twarz "Wiadomości", czyli Danuta Holecka odchodzi z programu. Według natemat.pl, prezenterka sama miała złożyć wypowiedzenie, by odejść z honorem i na własnych warunkach. 

"Dokumenty zostały już podpisane. Ma odejść 12 grudnia za porozumieniem stron z rocznym okresem wypowiedzenia" - donosił portal.

"Gazeta Wyborcza"  z kolei dowiedziała się, że z odejściem Holeckiej to nie taka oczywista sprawa. Choć faktycznie żegna się z "Wiadomościami", to już nie z pracą w na Woronicza! 

Reklama

Ta ma bowiem podpisane w publicznym nadawcą dwie umowy. Rozwiązała tylko jedną z nich...

Kolejna osoba traci pracę w "Wiadomościach"

Jak donosi portal Wirtualne Media, z "Wiadomościami" pożegnał się właśnie Przemysław Wenerski, wydawca programu. 

"Według naszych ustaleń Przemysław Wenerski odszedł z zespołu „Wiadomości” w połowie listopada. Jego nazwisko nie pojawia się już na planszach końcowych głównego wydania wśród osób przygotowujących program" - czytamy.

Wenerski swoją karierę w mediach zaczynał od pracy w TVN. Na Woronicza trafił w 2016 roku, gdy został wydawcą w TVP Info. Potem pracowała przy "Magazynie Śledczym Anity Gargas", a potem pełnił funkcję szefa redakcji magazyn "Alarm!". Dwa lata później został członkiem składu Komisji Etyki TVP

W ostatnich miesiącach pełnił rolę wydawcy "Wiadomości". Sam zainteresowany nie chciał rozmawiać z Wirtualnymi Mediami o zmianach w stacji, które go miały dotknąć. 

Zobacz też:

Holecka pośmiewiskiem na całą Polskę. Niewiarygodne, co pokazał Michał Szpak

Wyciekły zarobki prezenterów "Wiadomości". Te kwoty są pompowane z pieniędzy Polaków

Zaskakujące wieści o Holeckiej. Szefowa Wiadomości nieźle się obłowiła w TVP

Ledwie ogłosili zwolnienie Holeckiej, a tu takie pilne wieści. Nagły zwrot akcji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiadomości TVP | Danuta Holecka | Marta Kielczyk | Edyta Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy