Reklama
Reklama

Pierwsze spotkanie Joanny Kurskiej z pracownikami. Pokazała prawdziwe oblicze

Joanna Kurska (48 l.) odbyła niedawno spotkanie ze swoimi nowymi podwładnymi. Okazuje się, że została producentką programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie". Sprawdźcie, jak poszło jej podczas pierwszego dnia w nowej pracy.

Jacek Kurski został odwołany z funkcji prezesa TVP dość niespodziewanie. Okazuje się, że rodzina Kurskich nie żegna się z TVP na dobre. Do pracy w telewizji publicznej wróciła bowiem Joanna Kurska, która odeszła z telewizji publicznej w 2016 roku. Okazuje się, że jest już po pierwszym spotkaniu z nowymi współpracownikami.

Joanna Kurska spotkała się z podwładnymi w TVP

Joanna Kurska objęła stanowisko producentki programu "Pytanie na śniadanie". O swojej nowej pracy opowiedziała dziennikarzom portalu wirtualnemedia.pl. Joanna wyznała, że nie chciała pracować w telewizji publicznej, kiedy prezesem był jej mąż. Teraz kiedy Jacek nie piastuje już tego stanowiska, śmiało mogła pozwolić sobie na powrót.

Reklama

"Przestrzegając najwyższych standardów etycznych, odeszłam z funkcji dyrektora programowego Telewizji Polskiej - nie chciałam pracować w telewizji, dopóki jej prezesem był mój mąż. Całe moje życie zawodowe związane jest z telewizją, to moja pasja i kompetencja. W nowej sytuacji przyjęłam więc propozycję pracy przedstawioną mi przez prezesa TVP i cieszę się, że pokieruję jednym z najważniejszych programów TVP2" - wyjawiła Joanna Kurska.

Joanna Kurska spotkała się ze swoimi współpracownikami oraz ekipą "Pytanie na śniadanie". Okazuje się, że atmosfera podczas jej pierwszego dnia w pracy była wyśmienita. Według informatorów portalu plejada.pl spotkanie było bardzo konkretne.

"Została przedstawiona przez dyrektora odpowiedniego pionu. Miała oficjalne wejście. Było miło i serdecznie. Zespół również przyjął ją bardzo sympatycznie" - powiedział informator dziennikarzom serwisu plejada.pl.

Joanna Kurska - kariera i życie prywatne

Joanna Kurska skończyła polonistykę na Uniwersytecie Gdańskim, następnie ukończyła podyplomowe studia menadżerskie w Instytucie Organizacji i Zarządzania w Przemyślu. Z zawodu jest nauczycielką języka polskiego.

Od 2007 roku współtworzyła program "Na celowniku". Następnie odeszła z TVP i przeniosła się do Polsatu. W 2016 roku wróciła do telewizji publicznej i została wiceszefem Biura Koordynacji Programowej, a następnie Dyrektorem Programowym.

W swojej wieloletniej karierze związana była również ze stacjami radiowymi Eska oraz Super FM.

Zobacz także:

Joanna Kurska szefową "Pytania na śniadanie". Była producentka odchodzi po sześciu latach. "Nie wnosiła uwag"

Żona Jacka Kurskiego objęła ważną posadę w TVP. Czym będzie się zajmować?

TVP wykreśla Janowskiego z historii "Jaka to melodia"? Zabrakło go na jubileuszu. Jacek Kurski tłumaczy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kurska | Jacek Kurski | TVP | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy