Reklama
Reklama

Jacek Kurski spełnił marzenie żony. Joanna Kurska dostała pracę w TVP

Jacek Kurski doświadczył paskudnego poniedziałku. Właśnie dziś, 5 września dowiedział się, że nie będzie już prezesem TVP. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Okazuje się, że od jutra znalazło się miejsce w TVP dla jego żony, Joanny Kurskiej. Tak jak obiecywał, tak zrobił - załatwił jej stanowisko i to nie byle jakie!

Jacek Kurski może nazwać się mężem idealnym. Dzięki dymisji z roli Prezesa TVP, od jutra Joanna Kurska wraca do pracy! I to nie byle jakiej!

Jacek Kurski odwołany z funkcji Prezesa TVP. "Przed Kurskim nowe zadania"

5 września to historyczny dzień dla TVP. Odwołano Jacka Kurskiego, a na jego miejsce posadzono hipstera i filozofa, Mateusza Matyszkowicza.

Reklama

Jacek Kurski potwierdził dymisję i podziękował za wspólne lata w TVP: "Potwierdzam, że w wyniku decyzji mojego środowiska politycznego, w porozumieniu ze mną przestałem być prezesem TVP. Wiem, że przede mną kolejne wyzwania. Telewizja, której oddałem siedem ostatnich lat jest dziś u szczytu potęgi, wspaniała jak nigdy. Z serca dziękuję widzom i ludziom TVP" - napisał na Twitterze.

Rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości, Radosław Fogiel zdradził jedynie, że "już niedługo przed Kurskim nowe zadania". Według ustaleń "Rzeczpospolitej" Jacek Kurski może wrócić do rządu jako "ktoś więcej, niż minister"

Za to Wprost.pl informuje, że Jacek Kurski ma startować do Sejmu z okręgu warmińsko-mazurskiego. Na całej sytuacji skorzystała też żona Jacka, Joanna Kurska.

Joanna Kurska trafia do "Pytania na śniadanie"!

Pamiętacie, jak ostatnio Jacek Kurski ubolewał, że jego żona nie może pracować? Okazuje się, że jest tak wspaniałym mężem, że już od jutra (6 września), Joanna Kurska dołącza do ekipy "Pytania na śniadanie"!

"Obiecuję, że jak kiedyś z telewizji odejdę, bo przecież kiedyś pewnie odejdę, to poproszę następców, żeby ona tutaj wróciła. Tak byłoby po prostu uczciwie. Zrobiłem jej osobistą krzywdę, że jej w telewizji nie ma, ale z drugiej strony pewnie bylibyśmy przedmiotem ataku, więc coś za coś" - mówi Jacek Kurski w rozmowie z Pudelkiem.

Joanna Kurska bynajmniej nie zastąpi Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, lecz będzie kierowała "Pytaniem na śniadanie". Jako dyrektorka biura programowego w 2016 roku i dyrektorka biura marketingu TVP z pewnością sobie poradzi w nowej roli.

Zobacz też:

Doda zadzwoniła do żony Jacka Kurskiego. Takiej reakcji się nie spodziewała

Jacek Kurski przestał być prezesem TVP. Ile zarobił w trakcie swojej prezesury?

Odchudzona prezesowa Kurska w mini i z końskim ogonem podryguje do piosenki Captaina Jacka. Sexy?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy