Reklama
Reklama

TVP wykreśla Janowskiego z historii "Jaka to melodia"? Zabrakło go na jubileuszu. Jacek Kurski tłumaczy

"Jaka to melodia" obchodzi właśnie okrągły jubileusz! Niedawno odbyło się specjalne jubileuszowe show, zorganizowane z okazji 25-lecia pierwszej emisji programu. Choć przez dwadzieścia lat go prowadził Robert Janowski, prezenter nie pojawił się na urodzinach teleturnieju. Dlaczego? Do sprawy odniósł się prezes TVP Jacek Kurski (56 l.).

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.

"Jaka to melodia" bez Roberta Janowskiego"?

Mogło się wydawać, że w długiej historii programu "Jaka  to melodia" nie może zabraknąć miejsca dla Roberta Janowskiego - a przynajmniej nie da opowiedzieć historii muzycznego show bez prowadzącego, który był związany z nim ponad 20 lat. Nic bardziej mylnego - co udowodniła właśnie stacja TVP, nie zapraszając legendarnego prezentera na muzyczne show zorganizowane z okazji ćwierćwiecza programu. Dlaczego? O powody takiej decyzji zapytał prezesa TVP Jacka Kurskiego reporter portalu "Plejada"

Aż trudno uwierzyć, że popularny muzyczny teleturniej zadebiutował aż 25 lat temu! Przez wiele lat jego gospodarzem był Robert Janowski i w tym czasie stał się prawdziwą ikoną tego programu. Można powiedzieć, że prowadzenie teleturnieju stało się punktem zwrotnym w jego karierze.

Reklama

Po tym jak prezenter zakończył współpracę z TVP, gospodarzem "Jaka to melodia" został Norbi, ale to nie spodobało się ani widzom, ani producentom. Po pewnym czasie jego miejsce zajął więc Rafał Brzozowski, a autor hitu "Kobiety są gorące" przejął po nim prowadzenie "Koła Fortuny".

Pomimo tego, że ostatni odcinek "Jaka to melodia" z udziałem Roberta Janowskiego został wyemitowany już ponad cztery lata temu, większość widzów z programem kojarzy właśnie jego! Dlaczego więc nie został zaproszony na jubileuszowy show? Do sprawy odniósł się sam prezes Telewizji Polskiej.

Robert Janowski nieobecny na jubileuszu "Jaka to melodia". Jacek Kurski tłumaczy

O wyjaśnienie nieobecności popularnego prezentera został zapytany Jacek Kurski. W rozmowie z dziennikarzem portalu "Plejada", powiedział w swoim stylu, że "nic o tym nie wie". Zaskoczenie?

 Skoro szef stacji nie miał nic przeciwko, to dlaczego kultowy prezenter nie pojawił się na imprezie? Z wypowiedzi prezesa nie udało się jednak tego wywnioskować...


O powodach wykreślenia Roberta Janowskiego z historii programu "Jaka to melodia" wiadomo zatem tyle, co nic. Pomimo tego, że prezes nie chowa urazy do prezentera, najwidoczniej ten nie został nawet zaproszony na jubileusz programu, który prowadził przez ponad 20 lat. A może sam nie miał ochoty się zjawić?

Przypomnijmy, że Robert Janowski został jurorem nowego sezonu "Twoja Twarz brzmi znajomo", który można oglądać w Polsacie i w Polsat Box Go pod tym linkiem.

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.

Zobacz też:

Robert Janowski i jego żona znów w niebezpieczeństwie. Stalkera wyszła z więzienia!

Robert Janowski i Monika Janowską przeżywają horror. "Zgłosiliśmy sprawę policji"

Janowski wystąpił z Ukrainką. Wokalistka była zaskoczona gromkim aplauzem publiczności!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kurski | Jaka to melodia | Robert Janowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy