Reklama
Reklama

Oto kim jest nowa Natalka z "M jak miłość". Dominika Suchecka zastąpiła Marcjannę Lelek

W "M jak miłość" nastąpi istotna zmiana. Powróci Natalka Mostowiak, a od dawna nieobecna w obsadzie odtwórczyni jej roli, Marcjanna Lelek, zastąpiona zostanie przez młodszą aktorkę. To 23-letnia Dominika Suchecka. Co o niej wiemy?

Postać Natalki, córki Marka i Hanki Mostowiaków, siostry Uli i Mateusza, wnuczki Barbary, odgrywała ważną rolę w "M jak miłość". Marcjanna Lelek, która wcześniej wcielała się w tę postać, pożegnała się z serialem trzy lata temu. W 2020 roku ostatni raz pojawiła się w serialu, a latem na swoim profilu na Instagramie ogłosiła, że nie wróci już do tej roli.

Reklama

Teraz w Natalkę wcieli się nowa, początkująca jeszcze aktorka.

Kim jest Dominika Suchecka, nowa Natalka w "M jak miłość"?

Dominika Suchecka urodziła się 7 maja 2000 roku w Garwolinie i obecnie kończy studia na Wydziale Aktorskim Łódzkiej Szkoły Filmowej. Rola Natalki w "M jak miłość" będzie dla niej jak dotąd najważniejszą w karierze. Do tej pory aktorka grała tylko w filmie krótkometrażowym "Paczka" i etiudzie szkolnej "Jeszcze raz", a także rozwijała swoje umiejętności w Teatrze Studyjnym w Łodzi.

Natalia Mostowiak wraca do "M jak miłość". Co zobaczymy we wtorkowym odcinku?

Dominika Suchecka jako nowa Natalka po raz pierwszy pojawiła się już w 1758. odcinku serialu. Póki co usłyszeliśmy jednak tylko jej głos w słuchawce. Zadzwoniła do Bartka, przekazując mu złe wieści dotyczące jego walki w sądzie o prawo do opieki nad córką Kalinką. 

Oficjalny debiut Sucheckiej jako Natalki nastąpi jednak dopiero w 1762. odcinku, który zostanie wyemitowany w ostatni wtorek listopada 2023 roku. 

Ciekawe, jak widzowie przyjmą nową Natalkę i jak jej postać rozwinie się w serialu.

Zobacz też:

Marcjanna Lelek szczerze o związku z kobietą: "Chciałam wykorzystać to w dobry sposób"

Marcjanna Lelek dokonała coming outu! "Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie"

Żałoba w "M jak miłość". Jakub Ulewicz nie żyje. Miał 56 lat


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcjanna Lelek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy