Reklama
Reklama

Od 20 lat zapraszał go do programu. Tyle razy nikt Wojewódzkiemu nie odmówił

Kuba Wojewódzki odniósł wielki sukces. Jego program jest emitowany od 2002 roku i doczekał się aż 38 sezonów! Do swojego show zaprasza różne postaci ze świata mediów, kultury i showbiznesu. Ostatnio jego gościem był Mateusz Damięcki, który od 20 lat odmawiał udziału. Dlaczego aktor tyle razy nie przyjął zaproszenia króla TVN?

Kuba Wojewódzki jest kontrowersyjnym dziennikarzem. Jego program nie zawsze podoba się widzom, a pytania zadawane gościom są często krytykowane. 

Jednak nie ulega wątpliwości, że ludzie chcą oglądać króla TVN. Show Wojewódzkiego jest nadawane w telewizji od 2002 roku. Zrealizowano aż 38 sezonów, a setki gości przewinęły się przez słynną kanapę. 

Może cię zainteresować: Mateusz Damięcki wyczuł coś na jądrze. Diagnoza lekarza go przeraziła!

Reklama

Mateusz Damięcki u Kuby Wojewódzkiego

Ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego wystąpił Mateusz Damięcki. Aktor opowiedział o swojej karierze i najnowszym filmie "Furioza", w którym zagrał główną rolę. 

Jego postać Golden, różni się bardzo od poprzednich, w które się wcielał. Damięcki przez lata kojarzony był głównie z serialem "Matki, żony i kochanki", czy filmem "Przedwiośnie". Widzowie widzieli w nim dżentelmena i amanta. W "Furiozie" zobaczyliśmy łysego, agresywnego i wytatuowanego chłopaka. 

Zobacz także: Mateusz Damięcki pozuje w szpilkach, spodenkach i z dzieckiem na rękach. Ma ważny przekaz

Teraz, w rozmowie z Żurnalistą aktor wyznał, dlaczego nie chciał przyjąć zaproszenia i od 20 lat unikał udziału w show Kuby Wojewódzkiego.

Mateusz Damięcki przyznał, że odmawiał aż 6-krotnie. Wszystko dlatego, że bał się udziału w programie. W końcu zdobył się na odwagę i dzięki temu, jak sam przyznaje, "uwolnił" się.

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Zobacz także: 

Jego nazwisko znał każdy! Mógł być gwiazdą, wybrał inny sposób na życie

Paweł Deląg pokazał syna. Ale ciacho!

Dziewczyny z Dubaju. Figura wyprosiła rolę u Sadowskiej! "Mam swoje lata, ale wyglądam młodo"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Mateusz Damięcki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy