Reklama
Reklama

Dziewczyny z Dubaju. Figura wyprosiła rolę u Sadowskiej! "Mam swoje lata, ale wyglądam młodo"

Kasia Figura (59 l.) opowiedziała o swojej roli sutenerki w filmie "Dziewczyny z Dubaju". Okazuje się, że załatwiła ją sobie u reżyserki Marii Sadowskiej.

W poniedziałek odbyła się premiera szumnie zapowiadanego filmu Dody i jej byłego męża Emila Stępnia - "Dziewczyny z Dubaju". Na wydarzeniu zabrakło wokalistki. Wraz z Sadowską miała trudności z dokończeniem filmu i postanowiła nie pojawiać się na premierze. Aktorzy pozowali więc z tekturową Rabczewską.

Figura: mam swoje lata, ale wyglądam młodo

W rozmowie z nami Kasia Figura wyznała, że sama zadzwoniła do Sadowskiej i zaproponowała jej udział w filmie. W odpowiedzi usłyszała, że reżyserka szuka... młodszej aktorki.

Reklama

Udało jej się jednak przekonać Sadowską, by zaangażowała ją do filmu "Dziewczyny z Dubaju". Powierzono jej rolę czarnego charakteru.

Aktorka miała bardzo dobry kontakt również z Dodą. Wokalistka uczestniczyła aktywnie w całym procesie twórczym. Była - jak mówi Figura - uważna i otwarta.

Pytana, czy światem rządzi seks i kasa, przyznaje, że niestety tak. Uważa jednak, że należy z tym walczyć, nie zgadzając się na przemoc, brak tolerancji, homofobię.

Zobacz też:

Doda o rozwodzie Figury: piszczałyśmy razem w telefon

Zawalił się budynek w Chinach

Kaźmierska czeka na ślub syna

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dziewczyny z Dubaju | Katarzyna Figura | Doda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy