Reklama
Reklama

Nikt nie widział jej na czerwonym dywanie od lat! Joanna Sydor zaliczyła wielki powrót w świetnej stylizacji

Joanna Sydor podbijała przed laty polską telewizję za sprawą ról w tak hitowych serialach jak "Prawo Agaty", "Kasia i Tomek" czy przede wszystkim "M jak miłość". Kariera aktorki kilka lat temu ostro jednak wyhamowała i w ostatnim czasie nie dało się jej spotkać na publicznych wydarzaniach. Aż do wczoraj, bo Sydor zaliczyła wielki powrót na premierze filmu "Bridgette Bardot cudowna" i zachwyciła swoją stylizacją.

W Polsce nie brakuje gwiazd, które przez lata wypadły z pierwszego obiegu i dziś zajmują się czymś zupełnie innym niż występy na scenie. Jedną z nich jest aktorka Joanna Sydor. U szczytu swojej popularności grała rolę uwielbianej przez widzów Teresy Makowskiej-Jakubczyk w "M jak miłość", a także pojawiała się w epizodach w takich serialach jak: "Na dobre i na złe", "Kasia i Tomek", "Kryminalni" czy "Faceci do wzięcia".

Niestety, występy w "M jak miłość" przerwały zawirowania za kulisami produkcji, gdy Sydor przeżyła nieudany związek z reżyserem Mariuszem Malcem. Atmosfera na planie stała się w pewnym momencie na tyle toksyczna, ze aktorka opuściła obsadę. W kolejnych latach grała coraz mniej i rozpoczęła naukę na wydziale architektury wnętrz ASP. Jeszcze w 2020 roku Joanna Sydor pytała publicznie o jakieś role do wzięcia lub zlecenie na przeprojektowanie komuś wnętrz, ale dziś po tamtych trudnych wspomnieniach nie pozostał nawet ślad, a jej firma prężnie się rozwija.

Reklama

Joanna Sydor pojawiła się po raz pierwszy publicznie od lat. Jak wygląda?

Aktorka niespodziewanie pojawiła się na premierze filmu "Bridgette Bardot cudowna" Lecha Majewskiego. Główne role w produkcji grają Joanna Opozda, Andrzej Grabowski, Magdalena Różdżka, Kacper Olszewski i Weronika Rosati, ale (nie licząc Opozdy) to Sydor przyciągała największą uwagę mediów.

47-letnia gwiazda postawiła na prostą, ale wyjątkowo elegancką stylizację. Na premierę przyszła w żółtej bluzce z delikatnego materiału i dużym kołnierzem, do której dobrała pasujące brązowe spodnie. Całość dopełniły buty w odcieniu ciemniejszej żółci, pokaźne kolczyki oraz pofalowane uczesanie przywodzące na myśl czasy Bridgette Bardot. Wyszło idealnie i bardzo jesiennie. Na razie nie wiemy jednak, czy ten powrót na czerwony dywan oznacza większą aktywność Joanny Sydor w celebryckim światku.

Zobacz też:

Tłum celebrytów na premierze "Bridgette Bardot cudowna". Kto się pojawił?

Joanna Opozdka kusi głębokim dekoltem i nagim pośladkiem.

Iga Świątek ostro skrytykowana. Poszło o jej niesportowe zachowanie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Sydor
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy