Reklama
Reklama

Premiera filmu "Brigitte Bardot cudowna". Joanna Opozda wróciła na ekran, Weronika Rosati zaprezentowała głęboki dekolt

Właśnie odbył premierowy pokaz filmu "Brigitte Bardot cudowna", który do kin wejdzie już w najbliższy piątek. Na uroczystej imprezie zorganizowanej z tej okazji, zjawił się prawdziwy tłum celebrytów! Gwiazdy zaprezentowały kreacje nawiązujące do epoki, w której rozgrywa się akcja filmu. Kto wypadł najlepiej?

Premierowy pokaz filmu "Brigitte Bardot cudowna"

We wtorek 18 października w Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszego dzieła Lecha Majewskiego, zatytułowanego "Brigitte Bardot cudowna". Produkcja powstała przy współpracy z Telewizją Polską, która jest także dystrybutorem filmu. Obraz do kin trafi dopiero 21 października, jednak był już prezentowany między innymi na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. O czym opowiada?

"(...) Połowa XX wieku w Polsce Ludowej. Adam mieszka z matką, którą niepokoją funkcjonariusze Urzędu Bezpieczeństwa. Ojciec Adama bronił Albionu jako pilot podczas drugiej wojny światowej i słuch o nim zaginął. Do Adama przychodzą od niego paczki i kartki pocztowe, ale Adam, który nigdy go nie widział, podejrzewa, że paczki przysyła ktoś inny. W szkole bezustannie marzy, że któregoś dnia ojciec wyląduje na zakurzonym boisku i wznieci tuman pyłu, z którego wyłoni się żywy, bohaterski i wspaniały" - czytamy w oficjalnym opisie nowej produkcji TVP.

Reklama

Na ekranie widzowie będą mogli zobaczyć takie gwiazdy polskiego kina jak Magdalena Różczka, Weronika Rosati czy Andrzej Grabowski. Główną rolę zagrała - wracająca na ekran po dłuższej przerwie - Joanna Opozda, która zagrała piękną ikonę kina - Brigitte Bardot.

Aleksandra Szwed, Weronika Rosati, Joanna Opozda - jak zaprezentowały się na czerwoym dywanie?

Premierowy pokaz najnowszego filmu cenionego reżysera Lecha Majewskiego przyciągnął mnóstwo znakomitości świata kina i show-biznesu. Na uroczystości nie zabrakło oczywiście twórców produkcji oraz aktorów grających w filmie.

Na czerwonym dywanie można było zobaczyć między innymi: Aleksandrę Szwed, Weronikę Rosati, Andrzeja Grabowskiego, Joannę Opozdę, Magdalenę Różczkę, Michalinę Sosnę, Małgorzatę Opczowską i wiele innych celebrytek oraz celebrytów.

Skoro film opowiada o prawdziwej legendzie kina i ikonie mody, na czerwonym dywanie nie zabrakło kreacji zapierających dech w piersiach!

Gwiazda filmu "Brigette Bardot cudowna", czyli Joanna Opozda, zaprezentowała się w klasycznej czarnej sukni, łączącej w sobie szyk i elegancję.

Zjawiskowo wyglądała także Weronika Rosati, która wybrała suknię z głębokim dekoltem i modnym rozcięciem.

Aleksandra Szwed również postawiła na jasne kolory, jednak zdecydowała się na dużo bardziej obcisłą kreację.

Kto Waszym zdaniem wypadł najlepiej? Sprawdźcie naszą galerię!

Zobacz też:
Jerzy Stuhr miał wypadek po pijaku. Już wiadomo, co mu grozi!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski żyją w grzechu. A tu przygotowania do sakramentu

Danuta Martyniuk pokazała nową twarz. To efekt medycyny estetycznej?
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy