Reklama
Reklama

Joanna Opozda kusi głębokim rozcięciem. Pokazała nagi pośladek

Joanna Opozda (34 l.) zaprezentowała się swoim fanom z nieznanej dotąd strony. Celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych ponętne zdjęcie, na którym zapozowała w bardzo odważnym stroju. Rozcięcie pokazało niemal wszystko.

Joanna Opozda jaki Brigitte Bardot

Po ciągnących się miesiącami medialnych burzach Joanna Opozda nareszcie nieco ustabilizowała swoje życie. Spory z Antonim Królikowskim powoli schodzą na dalszy plan, a gwiazda coraz częściej pojawia się na branżowych imprezach. Tym razem aktorka zawitała na Party Fashion Night. Podczas wydarzenia udzieliła kilku wywiadów, w których opowiedziała o swoim życiu osobistym. Przy okazji skomentowała niedawne wypowiedzi Antoniego Królikowskiego dotyczące ich małżeństwa.

Reklama

Joanna Opozda od dawna napomykała o swojej roli w filmie "Brigitte Bardot Cudowna" w reżyserii Lecha Majewskiego. Aktorka jest bardzo dumna z faktu, że to właśnie jej przypadła możliwość wcielenia się w tytułową bohaterkę. Choć dzieło miało już światową premierę, polscy widzowie dopiero za jakiś czas będą mogli obejrzeć Opozdę na dużym ekranie. Aby przypomnieć o zbliżającej się premierze, Joanna Opozda udostępniła w mediach społecznościowych nieco roznegliżowane zdjęcie z planu filmowego.

Internauci ze pewnością nie spodziewali się, że aktorka zdobędzie się na taką odwagę. Do tej pory na jej instagramowym koncie królowały przede wszystkim kadry z życia matki Polki. Tym razem Joanna Opozda zapozowała w wieczorowej, białej sukni z bardzo głębokim rozcięciem. Internauci oszaleli z zachwytu. 

Joanna Opozda kusi głębokim rozcięciem

Najnowsza fotografia opublikowana przez Joannę Opozdę wywołała wielkie poruszenie wśród jej obserwatorów. Na zdjęciu aktorka siedzi na białym fotelu z nogami podkurczonymi do klatki piersiowej. Jest ubrana w długą, elegancką suknię w odcieniu nieskazitelnej bieli. Głębokie rozcięcie sięgające aż do pośladka eksponuje jej długie, zgrabne nogi. Górną część kreacji ozdabiają przepiękne, białe piórka.

"Już 18.10 oficjalna premiera Brigitte Bardot Cudowna. Z tej okazji wrzucam typową niedzielną stylówkę" - napisała pod zdjęciem Joanna Opozda.

Fani byli zachwyceni zjawiskową stylizacją aktorki. Wszyscy zgodnie wychwalali urodę aktorki oraz jej zjawiskową suknię.

Zobacz też:

Magdalena Stępień rozpacza po śmierci syna, a Jakub Rzeźniczak szaleje na parkiecie

Marcelina Ziętek wygina się w fikuśnej piżamce. Zrezygnowała z bielizny

Ida Nowakowska tłumaczy się z wpadki w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie to lubią?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy