Reklama

Reklama

Reklama

Antka Królikowskiego i jego kochankę dopadła karma. Aktor żali się w wywiadzie i atakuje... Opozdę!

Antek Królikowski (33 l.) to jeden z bardziej znanych aktorów młodego pokolenia. Niestety to nie nowe ambitne role filmowe zwracają na niego uwagę, a medialna wojna tocząca się między nim, a jego żoną Joanną Opozdą. Aktorka w czasie tych słownych przepychanek postanowiła pokazać wiadomości, które kochanka Izabela wymieniała z jej mężem.

Antek Królikowski porzucił ciężarną Joannę Opozdę kilka miesięcy po ślubie. Aktor wdał się bowiem w romans z sąsiadką żony, Izabelą, która pracowała jako prawniczka w znanej warszawskiej kancelarii. Właśnie się okazało się, że to koniec kariery Izy, ponieważ, została ona wyrzucona z pracy.

Reklama

Kochanka Antka Królikowskiego wyrzucona z pracy

Antek Królikowski od lat jest ulubieńcem mediów plotkarskich. Aktor wziął ślub z Joanną Opozdą, która idąc do ołtarza była już w ciąży. Syn aktorskiej pary przyszedł na świat w lutym 2022 roku. Zanim jednak rodzice przywitali na świecie Vincenta, wyszło na jaw, że Antek zdradził Joannę z sąsiadką...

Kochanka Izabela nie chciała jednak pokazywać się w mediach z Antkiem Królikowskim. Wiadomo jedynie było, że kobieta pracuje dla znanej kancelarii.

Niedawno Królikowski postanowił udzielić wywiadu dla czasopisma "Party", gdzie opowiada o swojej nowej ukochanej i nazywa ją "aniołem". W gazecie można również przeczytać, że to właśnie Iza była przy nim, kiedy przechodził najgorsze chwile w swoim małżeństwie.

Aktor wyjawił również, że jest mu obecnie bardzo trudno wiązać koniec z końcem, ponieważ został usunięty z dwóch seriali i w ostatnim czasie nie zarobił zbyt wiele. Antek wyznał, że jego nowa ukochana również została wyrzucona z pracy.

"Od dawna mam zawodowe cele, które mogę spełnić. Będę je realizował z Izą, która przez to medialne zamieszanie związane z publikacją fałszywych wiadomości również musi szukać nowej pracy". - powiedział Antek.

Fałszywe wiadomości, o których mówi Antek, parę miesięcy pokazała Joanna Opozda, która weszła w posiadanie sms-ów, które jej maż pisał z kochanką. W niektórych można przeczytać groźby, z którymi aktorka poszła nawet na policję.

"Powiedz jej, że pracuję w dużej kancelarii i nie muszę się bać o klientów. I jak będzie trzeba postawimy ku**a do pionu cały team, ale ją zniszczę". - można było przeczytać na screenie opublikowanym przez Joannę Opozdę.

Antek Królikowski - życie prywatne

Antek Królikowski urodził się 17 lutego 1989 roku w Łodzi. Jest synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. W 2008 ukończył XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie w klasie filmowej. Był w związkach z Laurą Breszką, Katarzyną Sawczuk, Julią Wieniawą i Katarzyną Dąbrowską.

W 2020 roku związał się z Joanną Opozdą, którą poślubił 7 sierpnia 2021 roku. 22 lutego 2022 roku urodził się im syn Vincent. Para jednak się rozstała, a przyczyną miała być zdrada, której dopuścił się aktor.

Zobacz także:

Joanna Opozda ma już dość kłamstw i manipulacji. "Pewne kwestie lepiej rozwiązać w sądzie"

Królikowski znów "pojechał" po Opoździe. Fani nie szczędzili mu ostrych słów! 'Dorośnij"

Antek Królikowski "nie ma szans na opiekę naprzemienną". To nie koniec złych wieści...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy