Reklama
Reklama

Niewiarygodne wręcz wieści. Wojewódzki zapowiedział, że się ożeni

Przez wiele lat Kuba Wojewódzki był kojarzony jako - bardzo kochliwy, ale jednak - wieczny kawaler. Skąd w takim razie te pilne doniesienia o możliwym ślubie z Anną Markowską? Czy tylko kolejny medialny chwyt?

Anna Markowska, znana z programu "Top Model", jest młodsza od Kuby Wojewódzkiego aż o 29 lat - co oczywiście wzbudza niemałe kontrowersje. Para, mimo że unika światła reflektorów, już od dłuższego czasu jest widywana razem na różnego rodzaju imprezach i eventach. A czasem nawet na randkach.

Ponieważ Kuba Wojewódzki przez lata był uważany za postać niezbyt stałą w uczuciach, to jego ostatnia wypowiedź w programie "Kuba Wojewódzki", gdzie zasiadł wraz z zaproszoną Moniką Olejnik, budzi niemałe zdziwienie.

Reklama

Olejnik zapytała Kubę wprost, czy poszedłby na urlop tacierzyński, gdyby miał taką opcję. Słowa prezentera o potencjalnym ślubie i gotowości do założenia rodziny z Markowską stały się dla wielu zaskoczeniem!

"Skoro już pytasz, to ostatnio w moim życiu nastąpił takim przełom, że pomyślałem sobie: jeżeli moja partnerka będzie chciała, to się ożenię. Mało tego, i to z nią!" - stwierdził Kuba Wojewódzki.

Czy para rzeczywiście postanowiła się pobrać? Na pewno wiele wskazuje na to, że Wojewódzki jest szczęśliwy w obecnym związku. 

Anna Markowska o związku z Wojewódzkim


Anna Markowska w jednym z wywiadów zdradziła, jak wygląda jej relacja z Kubą Wojewódzkim. Wypowiedź zaczęła od stwierdzenia, że nie żyje mediami i nie jest zbyt zainteresowana plotkami. Wygląda więc na to, że doniesienia o rozstaniu z 60-letnim dziennikarzem są jej obce.

"Nie czytam tego, co piszą w mediach. Ważne, żebym dobrze się czuła, szczęśliwa i zadowolona. Życzę tego każdemu. [...] Jest mi przykro, jak widzę, ile złości ktoś wylewa w internecie. Mam świadomość, że to musi być bardzo smutny człowiek" - opowiadała Plejadzie.

Zobacz też:

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki nadal razem? Modelka uchyliła rąbka tajemnicy

Kuba Wojewódzki spaceruje nocami z tajemniczą brunetką. Poruszenie na całą Polskę. Czy to naprawdę Ona?

Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. Tak się poznali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Anna Markowska | Monika Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy