Reklama
Reklama

Anna Markowska wróciła do Wojewódzkiego. Z Sebą nie zaiskrzyło?

Anna Markowska (31 l.), finalistka 7. edycji „Top Model”, od dawna sprawia wrażenie silnie zmotywowanej do związania się z kimś znanym. Ostatnio była widziana w towarzystwie Sebastiana Fabijańskiego, a teraz znów niespodziewanie wróciła do Kuby Wojewódzkiego.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki miniony rok spędzili na przekomarzaniu się z fanami w kwestii statusu swojej znajomości.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki: miłość czy biznes?

Właściciel lamborghini, porsche, ferrari i „kilometrowego apartamentu”, samozwańczy „król TVN-u” jesienią zeszłego roku oficjalnie potwierdził, że są z Markowską parą, a kilka miesięcy później na swoim Instagramie zamieścił zdjęcia z Meksyku, na których pojawiały się części ciała, niewątpliwie należące do młodej kobiety. 

Reklama

W tym samym czasie finalistka 7. edycji „Top Model” chwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami egzotycznej roślinności za oknem i podpisem „Daleko stąd”. 

Anna Markowska i Sebastia Fabijański; randka czy ustawka?

Po kolejnych kilku miesiącach żaliła się, że nie stać jej na wyjazd do Rzymu na weekend majowy, co mogło sugerować, że nie otrzymała od Wojewódzkiego atrakcyjnej oferty na wspólne spędzenie majówki. 

Ostatnio modelka swoim zachowaniem dała do zrozumienia, że jest otwarta na propozycje. W sierpniu była widziana na randce z Sebastianem Fabijańskim w restauracji w centrum Warszawy. Siedzieli obok siebie, co znacznie utrudniało patrzenie sobie głęboko w oczy, za to bardzo ułatwiało pracę towarzyszącemu im fotoreporterowi. 

Decyzja Markowskiej, by wziąć udział w ustawce, nikogo nie zszokowała. Od dawna podejrzewano, że jej znajomość z Wojewódzkim jest w dużo większym stopniu decyzją biznesową niż porywem serca. Fabjański zaś, jako znany aktor, mieści się w kręgu jej zainteresowań. Na początku swojej medialnej kariery robiła też podchody do Pawła Deląga, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. 

Anna Markowska: doczekała się wreszcie wspólnego weekendu z Wojewódzkim?

Najwyraźniej z Sebą to był pomysł na raz, bo Markowska zdążyła już wrócić do Wojewódzkiego. Widziano ich w jednej z najdroższych restauracji w Sopocie. Następnie przeszli przez park i wsiedli do należącego do Kuby Bentleya. 

Być może Wojewódzki zdecydował się wreszcie nadrobić majowe niedopatrzenie i wreszcie gdzieś Markowską zaprosić? Zwłaszcza że już zdążył się zorientować, że w razie potrzeby potrafi poskarżyć się mediom. 

Zobacz też:

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki nadal razem? Modelka uchyliła rąbka tajemnicy

Kuba Wojewódzki spaceruje nocami z tajemniczą brunetką. Poruszenie na całą Polskę. Czy to naprawdę Ona?

Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. Tak się poznali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Markowska | Kuba Wojewódzki | Sebastian Fabijański
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama