Reklama
Reklama

Nie jest taki, jak wszyscy myślą. Znana gwiazda ujawniła prawdę o Hakielu

Caroline Derpieński i Marcin Hakiel zasiedli na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, gdzie mieli okazję wzajemnie się poznać. Po rozmowie Caroline wyrobiła sobie zdanie na temat byłego męża Kasi Cichopek i chętnie podzieliła się nim z mediami.

O Marcinie Hakielu znów jest głośno. Tancerz niedawno rozstał się ze swoją partnerką Dominiką, a ona po zerwaniu zaprzyjaźniła się z jego byłą żoną, Kasią Cichopek.

Hakiel w przeszłości żył w cieniu swojej żony. To ona zawsze grała pierwsze skrzypce, a on zawsze stał z boku. Po rozwodzie tancerz stał się niezwykle rozmowny. Przeszło rok temu udzielił słynnego wywiadu Oli Kwaśniewskiej, w którym po raz pierwszy zasugerował romans swojej żony. Równie wylewny był w serii "Pytań i odpowiedzi na Instagramie".

Reklama

Teraz z kolei wystąpi w... programie Kuby Wojewódzkiego. Na profilu Instagramowym showmana pojawiła się już zajawka wywiadu. Hakiel musiał się zmierzyć m.in. z pytaniem o ewentualną walkę z Kurzajewskim w oktagonie.

Caroline Derpieński podsumowała Hakiela

Obok niego w programie gościła również Caroline Derpieński, która wzbudza skrajne emocje. Jak się okazuje, po nieco bliższym poznaniu Hakiela wyrobiła sobie na jego temat zdanie? Jakie? Całkiem poprawne! Przy okazji postanowiła rozwiać wątpliwości na jego temat.

"Hakiel wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Nie jest wcale zagubioną osobą z parciem na szkło, jak niektórzy mówią, tylko jest bardzo inteligentnym facetem, idącym do przodu. Kulturalny, zabawny i miły" - wyznała "Plotkowi".

Co na to sam zainteresowany? Jeszcze nie odniósł się do słów nowej koleżanki, jednak biorąc pod uwagę jego wylewność, całkiem możliwe, że odwdzięczy się podobnym komplemetem.

Marcin Hakiel wyznał, jak odkrył zdradę Cichopek

Podczas jednej z sesji "Q&A" na Instagramie Marcin Hakiel był na tyle wylewny, że wyjawił nawet, jak dowiedział się o zdradzie ukochanej. Wyznał bez ogródek, że... wynajął po prostu detektywa. Cichopek nie odniosła się do tych słów.

Wówczas odniósł się także do zachowania swojej kolejnej ex, Dominiki, która trzyma stronę Cichopek. Jak się okazuje, jest mu zupełnie obojętne, z kim kobieta się zadaje po rozstaniu z nim. Para nie ma ze sobą obecnie żadnego kontaktu.

Zobacz też:

Wielkie poruszenie w TVN. Wojewódzki chciał się pozbyć Wellman i Prokopa. Nagranie ujawniło prawdę

Przyłapali Hakiela w klubie. Tabloid ujawnia, jak się zachowywał

Jego była stanęła po stronie Cichopek. A teraz takie wieści z życia Hakiela. Zaskakujący ruch
 

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Caroline Derpieński
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy