Reklama
Reklama

Narożna nagle zdradziła swoją tajemnicę. Mówi wprost, że tego nienawidzi

Magda Narożna jakiś czas temu całkowicie zmieniła swoje życie. Rozwiodła się z mężem, znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny, wylansowała nowe hity, a także sporo schudła i przeszła metamorfozę. Teraz postanowiła nieco więcej o sobie opowiedzieć i wyznała, czego nienawidzi!

Magdalena Narożna obecnie jest jedną z popularniejszych artystek disco polo. Sławę zyskała za sprawą udziału w muzycznym show Polsatu "Must be the music", a także w występowaniu w zespole Piękni i Młodzi. Sił próbowała także w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a latem tego roku nagrała nowy hit "Czułe słowa (My Oh My)" (posłuchaj!). Fani skupiają się nie tylko jej osiągnięciach scenicznych, ale również na życiu prywatnym i wyglądzie.

Reklama

35-latka niedawno przeszła sporą metamorfozę i motywuje swoje fanki do zmian. Podczas ostatniego joggingu pokazała nie tylko swój trening, ale również zdobyła się na szczere wyznanie i wyjawiła prawdę, czego nienawidzi!

Narożna w końcu zdradziła swój sekret. Mówi wprost, że tego nienawidzi

Narożna pochwaliła się publice, że po dłuższej przerwie znów wróciła do biegania. Swoje wyczyny sportowe postanowiła upublicznić na Instagramie, a po zakończonym treningu zebrało jej się na wyznania. W pewnym momencie wyjawiła wprost, czego nienawidzi!

"Długo nie biegałam, prawie dwa miesiące. Byłam do tego zmuszona, ale cieszę się ogromnie, że idę. Zachęcam was do tego, żebyście dzisiaj też byli aktywnie fizycznie" - zaczęła.

Następnie przeszła do zwierzeń i wyjawiła, że jedyny róż, jaki toleruje, to ten pojawiający się na jej twarzy ze zmęczenia!

"Kochacie róż, prawda? Są różne rodzaje, różne marki. Ja jedyny róż, który kocham, to jest ten róż, który mam teraz, po treningu. Kocham ten róż, wszystkich innych nienawidzę" - przyznała, pokazując przy tym na swoją zmęczoną po biegu twarz!

Też jesteście zachwyceni jej nową sylwetką?

Przeczytajcie również:

Magdalena Narożna z "Piękni i Młodzi" nie zachwyciła sesją zdjęciową. "Zbyt ciasna sukienka"

Magda Narożna pod maską tlenową. Co się dzieje z gwiazdą "Pięknych i młodych"? 

Magda Narożna w skąpej kreacji. "Ależ ona jest piękna"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piękni i Młodzi | Magdalena Narożna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama