Reklama
Reklama

Nagłe zmiany w "DDTVN". Prokop w parze z innym prowadzącym. Co z Wellman?

W najnowszym odcinku "Dzień dobry TVN" widzowie zaskoczeni zostali nietypowym duetem prowadzących. Zamiast znanego widzom tandemu Marcin Prokop-Dorota Wellman, na ekranie pojawił się Damian Michałowski. Ta niecodzienna zmiana w ulubionej parze śniadaniówki okazała się jednak strzałem w dziesiątkę - jak twierdzą widzowie.

Prokop i Wellman ulubioną parą

Marcin Prokop i Dorota Wellman od lat tworzą jedną z najbardziej lubianych par w "Dzień dobry TVN", ciesząc się wieloletnim stażem i sympatią widzów. Dlatego też pojawienie się Michałowskiego u boku Prokopa wzbudziło niemałe zainteresowanie. Damian Michałowski, znany z prowadzenia programu z Pauliną Krupińską, nie pierwszy raz zastępuje któregoś z prowadzących w "Dzień dobry TVN". Wcześniej towarzyszył Wellman, a także Ewie Drzyzdze, kiedy Krzysztof Skórzyński nie był dostępny.

Reklama

Jednakże niezwykła zmiana okazała się strzałem w dziesiątkę, a publiczność nie szczędziła pochwał dla męskiej dwójki prowadzących. "Panowie dają czadu i o to chodzi. Para roku" - komentowali zachwyceni widzowie. Również Michałowski ponownie udowodnił, że potrafi skraść serca widzów swoim urokiem i profesjonalizmem, zbierając mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Warto dodać, że ta zmiana w składzie prowadzących przypadła na szczególną okazję - urodziny Doroty Wellman. Choć nie pojawiła się na antenie, to jej obecność wśród widzów była zauważalna, a publiczność nie omieszkała złożyć jej życzeń.

"Kochana Dorotko, życzymy ci wszystkiego najlepszego! Dużo podróży do Grecji. Kochamy Cię!" - można przeczytać na oficjalnym profilu śniadaniówki na Instagramie.

Prokop zaskoczył Wellman na antenie

W wyjątkowym momencie programu "Dzień dobry TVN" wszyscy widzowie mogli być świadkami niespodzianki dla urodzinowej jubilatki. Marcin Prokop, zwracając się bezpośrednio do Doroty Wellman, wyjaśnił przed publicznością:

"W ramach naszej niespodzianki postanowiliśmy zaprosić do studia mężczyzn, których na pewno polubi, kiedy teraz zobaczy ich w telewizji. Mamy nadzieję, że tak właśnie się stanie. Cześć, Dorotko. Wiemy, że uwielbiasz Grecję, męskie łydki opatrzone w pończochy, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie coś wyjątkowego."

Po tych słowach Damian Michałowski zapowiedział specjalny występ:

"Wyglądają na to, że właśnie przyszli prosto z Grecji, panie i panowie: Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" - specjalnie dla Doroty Wellman - zaprezentuje taniec sirtaki."

To niecodzienne wydarzenie było jednym z wielu sposobów, w jakie zespół "Dzień dobry TVN" postanowił uczcić jubilatkę.

Czytaj także:

Nowy duet prowadzących "Dzień dobry TVN" przywitał widzów. Byli w szoku

Ledwie zakończyła się czystka w "Dzień Dobry TVN", a teraz takie wieści o Prokopie. Przywitał się z nowym fachem

Skórzyński kompletnie pogubił się na wizji. Ledwie robił żarty z poważnego tematu, a teraz takie sceny w "Dzień Dobry TVN"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN" | Marcin Prokop | Dorota Wellman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy