Reklama
Reklama

Mucha i Cichopek zrobiły to publicznie. Jak zareagował stojący z boku Kurzajewski?

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek to dwie najbardziej znane gwiazdy spośród aktorek zaczynających swoją ogólnopolską karierę w serialu "M jak miłość". Celebrytki znają się od lat i wciąż utrzymują bardzo pozytywne stosunki. Nie dziwi zatem, że czule wyściskały się na premierze wyprodukowanej przez Muchę sztuki "O mało co". Jak na to wszystko zareagował będący na evencie Maciej Kurzajewski?

Anna Mucha zrobiła sztukę teatralną

W piątkowy wieczór w warszawskim teatrze Scena Relax odbyła się uroczysta premiera nowej sztuki teatralnej "O mało co". Za produkcję komedii odpowiada nie kto inny jak Anna Mucha - gwiazda takich produkcji jak "M jak miłość" czy "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". Nie powinno zatem dziwić, że korytarze teatru zapełniły się znajomymi twarzami celebrytów i bliskich Musze osób.

 Na liście zaproszonych gości nie mogło zabraknąć Katarzyny Cichopek, która zna się z koleżanką po fachu jeszcze z czasów początków telenoweli TVP. Obie panie wciąż utrzymują przyjacielskie stosunki i wyraźnie pokazywały to przed fotoreporterami. Prowadzącej "Pytania na śniadanie" na premierze towarzyszył oczywiście Maciej Kurzajewski, z którym już planują ślub i "wielkie greckie wesele".

Reklama

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek nie stroili od czułości na premierze "O mało co"

Zakochani wybrali stylizację utrzymaną głównie w ciemnych barwach z nielicznymi białymi akcentami. Cichopek była ubrana w błyszczącą bluzkę na ramiączkach, krótkie spodenki z białym baskiem, szpilki i marynarkę. Kurzajewski postawił z kolei na prostszy zestaw spodni od garnituru, czarnej koszuli i kurtki zapinanej na suwak. Para błyskała uśmiechami przed fotoreporterami, a poza ścianką posyłała sobie wielokrotnie zauroczone spojrzenia.

Premiera spektaklu "O mało co": zdjęcia

W tym czasie Anna Mucha pozowała do zdjęć z wieloma innymi zaproszonymi gośćmi. Na miejscu pojawili się oprócz wspomnianej trójki również m.in. Filip Bobek, Grzegorz Wons, Olga Borys, Barbara Kurdej-Szatan, Jakub Wons czy Joanna Kuberska. Co ciekawe, choć producentka chętnie okazywała sobie czułość razem z Kasią Cichopek, to ze świecą można szukać fotografii, na której byłaby obok Macieja Kurzajewskiego!

Czyżby między tą dwójką panowały chłodniejsze stosunki? A może Kurzajewski chciał po prostu zostawić przestrzeń dwóm przyjaciółkom i nie skupiać na sobie zbyt wielkiej uwagi, skoro to nie jego dotyczyło wydarzenie? Po ostatnim urodzinowym zamieszaniu z pewnością mógł poczuć potrzebę odetchnięcia.

Zobacz też:

Anna Mucha pokazała intymną część ciała. Fani oniemieli.

Maciej Kurzajewski już tego nie ukrywa! Ma wielkie plany.

Doda ostro oceniła słowa Rodowicz o TVP. Co powiedziała?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Anna Mucha | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy