Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Wiśniewski pokazał córkę! Ale ona wyrosła!

Michał Wiśniewski (44 l.) już rzadko pokazuje się w świecie show-biznesu. Jednak ochoczo udziela się w mediach społecznościowych i właśnie na jednym z portali pochwalił się zdjęciami z córką!

Artysta jest ojcem czwórki dzieci. Z drugą żoną Marta Wiśniewską (39 l.) ma dwójkę dzieci: syna Xaviera Michała (15 l.) i córkę Fabienne Martę (13 l.), natomiast ze związku z Anną Świątczak (40 l.) pochodzą córki Etiennette Anna (10 l.) i Vivienne Vienna (9 l.). 

Reklama

 Michał może pochwalić się liczną rodziną, ale przez to nie brakuje mu obowiązków. Musi dzielić swój czas pomiędzy dzieci i obecną żonę Dominikę Tajner-Idzik (38 l.).

Jeszcze kilka lat temu Wiśniewski nie stronił od rozrywkowego stylu życia, teraz w pełni poświęca się rodzinie, choć jak wielokrotnie podkreślał, to ona zawsze była dla niego najważniejsza.

Na jednym z portali społecznościowych wokalista często publikuje zdjęcia, na których pozuje razem ze swoimi pociechami.

Tym razem pochwalił się fotografiami z Etiennette, którą zabrał na dziesięciodniową wycieczkę do Nowego Jorku. W komentarzach pod zdjęciami nieustannie obserwatorzy zauważają podobieństwo do ojca.

Jedno jest pewne, widać, że Michał i Etiennette łączy wyjątkowa więź i cudownie bawią się w swoim towarzystwie. 

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje