Reklama
Reklama

Mateusz Gessler rusza z nowym projektem. Zaprosił gwiazdy na otwarcie

Mateusz Gessler rusza z nową restauracją Bergo w Szklarskiej Porębie. Na otwarcie przybyło sporo gwiazd i celebrytów, którzy dopingują przedsięwzięcie znanego szefa kuchni i prowadzącego "Hell's Kitchen. Piekielną kuchnię".

Jabłczyńska, Sadowska, Janiak, Janoszek na otwarciu restauracji Mateusza Gesslera

Mateusz Gesslerjakiś czas temu otworzył nowy rozdział w życiu. Pierwszym krokiem było nawiązanie współpracy z telewizją Polsat, gdzie prowadzi program "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Teraz otwiera kolejną już restaurację. Tym razem nie w Warszawie a w Szklarskiej Porębie. 

Z okazji otwarcia restauracji Bergo Mateusza Gesslera 20 października w Hotelu Mercure w Szklarskiej Porębie odbyła się uroczysta gala, którą poprowadził Olivier Janiak, a gwiazdą wieczoru była Ania Wyszkoni z Trio. 

Reklama

Gala rozpoczęła się kolacją degustacyjną przygotowaną przez Mateusza Gesslera wspólnie z szefem kuchni Andrzejem Sawką oraz Robertem Kondzielą. Wieczorną podróż kulinarną goście rozpoczęli od ceviche z troci fiordowej i pierogów z jagnięciną, a zachwycająca kaczka pieczona ze śliwkami podbiła podniebienia gości. 

W gali udział wzięło ponad 120 osób, a na długiej liście zaproszonych gości znalazły się osobowości medialne, artyści, przedstawiciele lokalnych władz oraz mediów, m.in.: Agnieszka DygantJoanna Jabłczyńska,  Beata Sadowska, Małgorzata Pieńkowska, Rafał Jonkisz, Żabson, Blowek, Kapcer Błoński, Kuba Szmajkowski, Łukasz Kędzior, Tomasz Kin. Wśró zaproszonych gwiazd znalazły się Natalia Janoszek i Agnieszka Litwin, które nie atak dawno brylowały na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Nie zabrakło też uczestników programu "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia". Byli Julia Oleś, Anna Anklewicz, Hubert Jabłoński.

"Zadbaliśmy o każdy najmniejszy detal wydarzenia, aby zaproszeni goście mogli rozgościć się w naszym hotelu, poczuć jego klimat i doświadczyć wyjątkowej gościnności" - mówi Daniel Kasieczka, Dyrektor Generalny Hotelu Mercure.

Hotel Mercure w Szklarskiej Porębie otworzył się 15 czerwca tego roku, posiada 140 luksusowych pokoi i apartamentów, strefę Spa & Wellness z siłownią, basenem, saunami oraz całorocznym i podgrzewanym jacuzzi zewnętrznym z widokiem na otaczającą naturę. Jego wyjątkowe położenie w otulinie lasu oraz jedyne 600 metrów od stacji narciarskiej, powoduje, że jest to idealne miejsce dla narciarzy i osób ceniących aktywy wypoczynek przez cały rok. Pierwsza restauracja Mateusza Gesslera zlokalizowana poza granicami Warszawy zachwyca szykownym wnętrzem i wyjątkową atmosferą. Unikalne menu inspirowane regionalnymi tradycjami na nowo odkrywa historię kulinarną regionu. 

Kolejne odcinki "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" można oglądać w każdą środę na Polsacie oraz w PolsatGo.

Zobacz też:

Mateusz Gessler wyjawił prawdę o pracy w TVN! To nie były plotki!

Mateusz Gessler potwierdził najgorsze! Gwiazdor TVN nie ma już nadziei!

Mateusz Gessler odchodzi z TVN-u! To już pewne! Co będzie robił?pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy