Reklama
Reklama

Mateusz Gessler odchodzi z TVN-u! To już pewne! Co będzie robił?

Kiedy Mateusz Gessler obwieścił na początku tego roku, że nie poprowadzi już kuchennych dziecięcych rywalizacji w programie "MasterChef junior" wszyscy byli pewni, że otrzyma o TVN ofertę autorskiego programu i z niecierpliwością oczekiwali informacji, co to będzie za show. Tymczasem spotyka ich spore zdziwienie, gdyż restaurator żegna się ze stacją.

Mateusz Gessler (41 l.) od początku swojej kariery telewizyjnej związany był ze stacją TVN. Podobnie jak jego sławna ciotka, prowadził kilka kulinarnych programów. Najbardziej znany był z udziału w "MasterChef junior". Od ostatniego siódmego sezonu jego miejsce w jury, obok Michela Morana i Anny Starmach, zajął Tomasz Jakubiak. Co zatem z Mateuszem Gesslerem?

Mateusz Gessler odchodzi z TVN

Mateusz Gessler  jest synem restauratora Adama Gesslera i Joanny Fedorowicz-Roqueblave, wnukiem Zbigniewa Gesslera i Jacka Fedorowicza. Urodził się w Warszawie, jednak w czasie stanu wojennego, kiedy miał zaledwie 2 lata wyjechał z mamą do Francji. To właśnie wychowaniu nad Sekwaną zawdzięcza swój akcent, który stał się jego wizytówką w programach kulinarnych. Choć z wykształcenia jest technikiem ogrodnictwa, to ukończył też prestiżową szkołę gastronomiczną w Lozannie. Ma cztery restauracje w centrum Warszawy, jednak ciągle szuka nowych wyzwań. Prowadzi audycję radiową, a nawet zagrał w teatrze - z dziadkiem Jackiem Fedorowiczem. 

Reklama

Mateusz Gessler bardzo często brany jest za syna Magdy Gessler. 

Niewiele za to wiadomo o żonie Mateusza Gesslera, Edycie. Pracuje ona z nim w restauracjach, ale nie pokazuje się publicznie, bo chce zostać anonimowa. Para wychowuje nastoletniego syna Franka, który czasem gości na Instagramie restauratora. 

Na początku tego roku restaurator poinformował na swoim Instagramie, że jego przygoda z MasterChefem dobiegła końca.

Po tym, jak Mateusz Gessler zrezygnował z pracy w "MasterChef junior" widzowie liczyli, że zobaczą go w jakimś autorskim show kulinarnym. Tymczasem pojawił się tylko w krótkim programie "Wszystkiego słodkiego". Gdzie w kilkuminutowych odcinkach wraz z Dorotą Szelągowską przedstawiali przepisy na słodkie wypieki. 

Gdzie zatem pojawi się Mateusz Gessler? Czy na dobre kończy przygodę z telewizją? A może odda się aktorstwu, które polubił?

Zobacz też:

Mateusz Gessler wyjawił prawdę o pracy w TVN! To nie były plotki!

Mateusz Gessler potwierdził najgorsze! Gwiazdor TVN nie ma już nadziei!

Natalia Siwiec eksponuje ciało w kusym bikini. "Śliczna jak zawsze"

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Gessler | Jacek Fedorowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy