Reklama
Reklama

Mateusz Gessler odchodzi z "MasterChef Junior". Miał ważny powód!

Mateusz Gessler (41 l.) zdobył ogromną sympatię widzów w programie "MasterChef Junior". Niestety jego przygoda z show dobiegła końca. Kucharz w oficjalnym oświadczeniu poinformował, że żegna się z programem. Okazuje się, że miał ku temu ważny powód!

Mateusz Gessler swoimi występami na antenie TVN udowodnił, że nie tylko w kuchni radzi sobie doskonale, ale też odnajduje się przed kamerą. Restaurator zdobył ogromną rozpoznawalność dzięki "MasterChef Junior", w którym obserwował zmagania młodych kucharzy w gastronomicznym świecie.

Gessler kilkukrotnie podkreślał, że nie planował kariery telewizyjnej, a wszystko wyszło spontanicznie. W wywiadach zachwalał pracę na planie show, dużą frajdę sprawiało mu również podglądanie produkcji za kulisami. Nigdy nie obawiał się jednak zakończenia tej przygody, bo podkreślał, że ma już fach w ręku.

Reklama

MasterChef Junior, w którym od samego początku jurorował Gessler, z sezonu na sezon przyciąga przed telewizory coraz większą widownię. Młodzi kucharze walczą o nagrodę główną w wysokości 15 tys. złotych, dwutygodniową wycieczkę o wartości 40 tys. złotych i tytuł Mistrza Kuchni Juniorów.

Mateusz Gessler kończy przygodę z "MasterChefem"

Program doczekał się już 6 sezonów. Niestety w kolejnym obok Anny Starmach i Michela Morana nie pojawi się Mateusz Gessler. Restaurator poinformował na swoim Instagramie, że jego przygoda z MasterChefem dobiegła końca.

Mateusz Gessler, na razie nie może zdradzać, nad czym teraz pracuje, ale pochwalił się, że dziś otwiera nową restaurację w Warszawie. Nie zapomniał również o podziękowaniach dla swoich programowych partnerów: Ani Starmach i Michela Morana.

Internauci nie kryli smutku, ale życzyli byłemu jurorowi przede wszystkim szczęścia!

Jesteście zawiedzeni, że nie będzie go w kolejnej edycji show?

Zobacz też:

Mateusz Gessler wyjawił prawdę o pracy w TVN! To nie były plotki!

Jacek Braciak wyoutował dziecko bez jego zgody! Teraz się tłumaczy

Marta Wiśniewska na zdjęciu z dorosłymi dziećmi! Wygląda jak ich siostra!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy