Reklama
Reklama

Jacek Braciak wyoutował dziecko bez jego zgody! Teraz się tłumaczy

Jacek Braciak (53 l.) kilka dni temu postanowił dokonać ojcowskiego coming outu. Aktor w wywiadzie dla magazynu "Zwierciadło" zdradził, że do niedawna był ojcem trzech córek, jednak ta sytuacja się zmieniła, bo "córka okazała się mężczyzną w swej istocie". Niestety okazało się, że swojego szczerego wyznania nie przedyskutował z synem, który o niczym nie miał pojęcia...

Jacek Braciak jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Nie można mu odmówić wielkiego talentu, przez niektórych uważany jest nawet za następcę Janusza Gajosa. Niestety w życiu prywatnym nie układa mu się tak pomyślnie, jak w zawodowym.

Braciak ma za sobą trzy poważne związki. Z małżeństwa z Iloną Braciak, doczekał się dwóch córek: Zofii i Jadwigi. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, a aktor związał się z Mają Hirsch. 

Reklama

Owocem ich relacji jest córka Maria. Po rozstaniu z Mają, Jacek próbował ułożyć sobie życie z Agatą Buzek, ale i ten związek jest już melodią przeszłości.

Aktor postanowił opowiedzieć nieco o swoim życiu prywatnym i w rozmowie dla magazynu "Zwierciadło" nieoczekiwanie poinformował, że zaszły duże zmiany w jego rodzinie.

Braciak informację przyjął z dużym spokojem, bo jak podkreślił w wywiadzie, rolą rodzica jest pozwolić dzieciom żyć i respektować ich wybory.

Okazuje się jednak, że swoich zwierzeń nie uzgodnił z Konradem, który - jak wyznał Braciak w "Newsweeku" - nie wiedział, że tata dokona coming outu w jego imieniu.

Jacek Braciak jest drugim znanym rodzicem, który zdecydował się opowiedzieć o swoim transpłciowym dziecku. Jakiś czas temu na podobny krok zdecydował się Piotr Jacoń, dziennikarz TVN24.

Zobacz też:

Jacek Braciak szczerze o swojej rodzinie: „Mam dwie córki i syna”

Ida Nowakowska zachwyca się serwisem informacyjnym TVP: "Wiarygodny"!

Śmiałe pozy w skąpym bikini. Wiktoria Gąsiewska zachwyciła fanów!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Braciak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy