Reklama

Reklama

Reklama

Maria Niklińska szykuje wielki powrót. Aktorka wydała nową piosenkę

Maria Niklińska (38 l.) wraca do show biznesu w wielkim stylu. Utalentowana artystka przygotowała dla swoich fanów niezwykłą niespodziankę. Aktorka wkrótce znów pojawi się w serialu "Na Wspólnej". Co więcej, wydała nową piosenkę! Widać, że dobrze spożytkowała przerwę w karierze telewizyjnej.

Maria Niklińska wraca do telewizji

Maria Niklińska jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie oraz Circle in the Square Theatre School. Aktorka w przeszłości otrzymała nominację do Złotej Kaczki za rolę w filmie "Czarny" Dominika Matwiejczyka. Przez cały czas występuje w rozmaitych przedstawieniach teatralnych na terenie całej Polski. Ostatnio miał premierę musical "Apetyt na czereśnie" Agnieszki Osieckiej z jej udziałem. Maria Niklińska rzadko pojawia się w telewizji. Po dwóch latach nieobecności na małym ekranie, postanowiła powrócić na plan "Na Wspólnej. W wywiadzie dla DDTVN przyznała, że nowe odcinki będą obfitowały w emocje.

Maria Niklińska szykuje wielki powrót

Reklama

Maria Niklińska to gwiazda bardzo wszechstronna. Oprócz umiejętności tworzenia nieszablonowych kreacji aktorskich, posiada także talent muzyczny. Parę lat temu wydała debiutancką płytę i teraz zamierza kontynuować swoją karierę wokalną. W tym roku ma ukazać się jej nowy album zatytułowany "Marlen". Jedną z piosenek promujących płytę jest "Pomiędzy nami". Utwór opowiada o relacji z drugą osobą, sposobach radzenia sobie z samotnością i trudami związku. Maria Niklińska jest przekonana, że to właśnie dzięki interakcji z drugim człowiekiem jesteśmy w stanie poznać samych siebie.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa miłości". Łukasz Urbaniak kolejnym uczestnikiem show

Córka Kurskiego zrobiła mu prezent! Mamy nagranie

Maura Higgins chwali się doskonałą sylwetką! Co za stylizacja!

W programie "Gość Wydarzeń" Paweł Soloch, Włodzimierz Czarzasty i Tadeusz Cymański, wtorek 22 lutego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maria Niklińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy