Reklama

Reklama

Reklama

"Love Island. Wyspa miłości". Łukasz Urbaniak kolejnym uczestnikiem show

Już za sześć dni na antenę Telewizji Polsat powróci uwielbiany przez widzów program „Love Island. Wyspa Miłości”. Uczestnicy najnowszej edycji show w gorącej Hiszpanii będą szukali swojej drugiej połówki. Znamy kolejnego uczestnika! Kto tym razem będzie miał szansę zawalczyć o 100 000 złotych?

"Love Island. Wyspa miłości": kolejny uczestnik

Już w najbliższy poniedziałek 28 lutego o godz. 22:10 startuje w Polsacie kolejna edycja "Love Island. Wyspa miłości"! Singielki i single w hiszpańskiej willi będą próbowali odnaleźć miłość swojego życia i zgarnąć 100 tys. zł! Uczestnicy będą mieli zaledwie kilka tygodni, aby poznać siebie nawzajem. Po tym czasie każdy będzie musiał znaleźć sobie partnera lub partnerkę. W przeciwnym razie czeka go powrót do domu. Dla singli nie ma bowiem miejsca w programie. 

Produkcja "Love Island. Wyspa miłości" stopniowo odkrywa przed nami nazwiska kolejnych uczestników programu. Wiadomo już, że w show pojawi się m.in. urocza Ania Woźniak oraz przystojny Konrad Sjoberg. Kogo jeszcze będziemy podziwiać przez najbliższe tygodnie? Telewizja uchyliła rąbka tajemnicy i poinformowała, że w najnowszej edycji pojawi się 27-letni Łukasz Urbaniak. Kim jest młody poszukiwacz miłości?

Reklama

"Love Island. Wyspa miłości": Kim jest Łukasz Urbaniak?

Wiadomo już, że w 5. edycji randkowego reality show wystąpi 27-letni mechanik z Niemiec, student inżynierii. Wesoły, sympatyczny chłopak o kręconych włosach, doświadczony w związkach z niemieckimi dziewczynami, uznał, że przyszedł czas na poznanie Polki. Łukasza Urbaniaka cechuje luźne podejście do życia. 

Potrafi sporo mówić i czasami zdarza mu się powiedzieć coś, czego wcale nie chciał, ale nadrabia zdecydowanie poczuciem humoru. Jak sam mówi, ma fajne oczy i uśmiech, ale z dziewczynami nie zawsze wszystko wychodzi. Grał w piłkę, teraz sporo ćwiczy na siłowni, spotyka się z kolegami i grywa w pokera.

Łukasz Urbaniak jak dotąd, nigdy nie był z polską dziewczyną. Bardzo chciałby, żeby jego wybranka mogła się dogadywać po polsku z rodzicami. Patrząc na kobiety zwraca uwagę na nos i podbródek, nie przeszkadza mu botoks. Uważa, że nic nie ma znaczenia jeżeli jest "vibe". Ma wielkie serce i chciałby znaleźć kobietę, z którą stworzy trwały związek. 

Trzymamy kciuki, aby w programie odnalazł swoją bratnią duszę!

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już w poniedziałek 28 lutego o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat.

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

Anna Lewandowska przebiegła 5 kilometrów z dziecięcym wózkiem. Fani krytykują

Krzysztof Jackowski straszy wizją o wojnie: "Preludium właśnie się zaczyna"! Wstrząsające wieści!

Wojciech Cejrowski stanął na żółwiu. Fundacja wraca do sprawy

Prezydent Ukrainy rozważy zerwanie stosunków dyplomatycznych z Rosją

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy