Reklama
Reklama
Tylko u nas

Córka Kurskiego zrobiła mu prezent! Mamy nagranie

Najbardziej kontrowersyjny prezes TVP, Jacek Kurski kończy dziś 56 lat. Jedni go uwielbiają, inni nie znoszą, ale córka z pewnością bardzo go kocha. Dzisiaj dała mu niezwykły prezent.

Niespełna roczna Anna Klara Teodora dała dziś Jackowi Kurskiemu uroczy prezent na 56 urodziny: powiedziała tata! Film z czułą rozmową taty i córki nagrała żona Kurskiego, Joanna i wrzuciła do sieci z dopiskiem: "Teodorka właśnie złożyła życzenia. Kocham".

Córka Jacka Kurskiego sprawiła mu prezent

I dodaje: "Jest bardzo żywym i ciekawym świata dzieckiem. Zaczyna już chodzić". Pierwsze kroki małej Ani Kurskiej można zobaczyć na filmie, który publikujemy tylko u nas. Z okazji urodzin, Kurski został dosłownie obsypany prezentami od przyjaciół i niektórych gwiazd TVP, ale to świętowanie z rodziną jest dla niego najważniejsze. 

Reklama

SPRAWDŹ 11 rzeczy o Netflixie, które musisz wiedzieć, ale boisz się o to zapytać!

Jacek i Joanna Kurscy

Joanna i Jacek Kurscy wzięli ślub cywilny w sierpniu 2018 roku w Sulejówku. Dwa lata później, po tym jak uzyskali unieważnienie swoich poprzednich małżeństw w kościele. Pobrali się przed ołtarzem w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, gdzie przed laty przebywała święta Faustyna Kowalska - zakonnica, której ukazał się Jezus i kazał namalować swój portret.

Anna Klara Teodora - jedyne wspólne dziecko Joanny i Jacka Kurskich przyszła na świat 25 marca 2021 roku. Wkrótce skończy rok.

***

Zobacz także:

Antek Królikowski okradziony, Opozda prosi o modlitwę. Niepokojący wpis aktorki

Marianna Schreiber opublikowała oficjalne oświadczenie. Wstąpi do partii?

Alec Baldwin pociągnął za spust? Nowe fakty w sprawie śmierci Halyny Hutchins

Koronawirus: raport dnia. Najnowsze informacje o COVID-19

Mniejsze zainteresowanie szczepieniami. Pacjenci odwołują wizyty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kurski | Joanna Kurska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy