Reklama
Reklama

Marianna Schreiber opublikowała oficjalne oświadczenie. Wstąpi do partii?

Marianna Schreiber (28 l.) postanowiła wydać oficjalne oświadczenie. Kontrowersyjna modelka wytłumaczyła się z niedawnego spotkania z Ryszardem Petru. Czy żona polityka PiS zdecyduje się na wstąpienie do partii?

Marianna Schreiber: Nowoczesna

Marianna Schreiber to w ostatnim czasie jednak z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego showbiznesu. Żona polityka, Łukasza Schreibera wykorzystuje każdą, nadarzającą się okazję, aby znaleźć się w centrum uwagi. Po udziale w odważnych sesjach zdjęciowych i prężeniu się na tle ścianek przyszła pora na nieco bardziej oryginalne działania. Modelka kilka dni temu spotkała się z Ryszardem Petru, czym zaskoczyła wszystkich swoich obserwatorów. Jak poinformowała wówczas na Instagramie, rozmowa z założycielem Nowoczesnej dotyczyła perspektyw na zmianę sił politycznych w kraju oraz możliwości dołączenia Schreiber do szeregów partii. 

Reklama

Podkreśliła także, że zdaje sobie sprawę, że jako celebrytka nie zdoła dotrzeć ze sowim przekazem do społeczeństwa. Celebrytka dała wtedy do zrozumienia, że rozważa wstąpienie do partii. Ta deklaracja rozbudziła wyobraźnię wszystkich internautów. Aby nieco uspokoić emocje, Marianna Schreiber wydała oficjalne oświadczenie. 

Marianna Schreiber opublikowała oficjalne oświadczenie

Żona polityka PiS wyjaśniła w opublikowanym na Twitterze oświadczeniu, że nie zamierza angażować się w przepychanki polityczne. Podkreśliła przy tym, że polityka jest dla niej bardzo ważna i chce do niej podchodzić z powagą. Przyznała, że zdaje sobie sprawę, że jej postać budzi sprzeczne emocje. Marianna Schrebier ma jednak nadzieję, że gdy społeczeństwo lepiej ją pozna, zmieni swoje nastawienie do jej osoby. Modelka zadeklarowała, że posiada liberalne poglądy, ale na razie nie chce podejmować tak ważnych decyzji.

Czy to oznacza, że Marianna Schreiber rozważa wstąpienie do partii w przyszłości? Z pewnością nie zabraknie wyborców, którzy z chęcią oddadzą głos na zbuntowaną żonę polityka PiS.

Zobacz też:

Szymon Hołownia śpi z dzieckiem. Polityk nie ma już czasu na odpoczynek

Platynowy Jubileusz Elżbiety II może się nie odbyć. Powodem COVID-19?

Pleśń i grzyb w domu? Działaj szybko, nim będzie za późno!

Poznań. Policja odzyskała jeden z samochodów skradzionych b. prezes Warty Poznań

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy