Reklama
Reklama

Antek Królikowski okradziony, Opozda prosi o modlitwę. Niepokojący wpis aktorki

Antek Królikowski został okradziony w swoje 33. urodziny, które świętował 17 lutego. Aktor zdradził, co padło łupem złodzieja. Z kolei jego żona w mediach społecznościowych zaapelowała o modlitwę. O co chodzi?

Antek Królikowski okradziony. Co skradziono?

Antek Królikowski 17 lutego świętował swoje 33. urodziny. Z tej okazji w jednym z warszawskich klubów zorganizował imprezę dla znajomych i bliskich.

Pojawiło się wiele znanych osób, w tym mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Zabrakło za to żony aktora Joanny Opozdy. Jej nieobecność zapewne spowodowana była dzieckiem, które - jak głoszą plotki - przyszło już na świat.

Reklama

Królikowski w mediach społecznościowych podziękował za życzenia, przyznał jednak, że został okradziony. Informację tę zgrabnie powiązał z promocją programu, który niebawem zobaczą widzowie TVN.

Aktor napisał, że jest ogromnie wdzięczny osobom, które spotkał na swojej drodze. Teraz najbardziej przejmują go jednak narodziny syna Vincenta Królikowskiego.

SPRAWDŹ 11 rzeczy o Netflixie, które musisz wiedzieć, ale boisz się o to zapytać!

Joanna Opozda urodziła? Apeluje o modlitwę

Imię Vincent dla syna wybrała Joanna Opozda i spotkała się z tego powodu z krytyką. Internauci zarzucali jej, że nie jest to polskie imię i powinna wybrać coś bardziej lokalnego. Celebrytka nie pozostawiła tego bez komentarza. Ripostowała, że większość imion jest pochodzenia łacińskiego czy hebrajskiego i nie ma sensu szukać dziury w całym.

Na profilu Joanny Opozdy pojawił się niepokojący wpis - aktorka zaapelowała o modlitwę, nie napisała jednak, o co dokładnie chodzi.

"Przez Atlantyk". Kto wystąpi?

Para nie potwierdziła oficjalnie, że ich pierwsze dziecko jest już na świecie. Aktor nie kryje przejęcia. Najbliższe tygodnie będą należały do niego - telewizja pokaże bowiem program "Przez Atlantyk", w którym wziął udział. To polska wersja fińskiego formatu "Over the Atlantic". Uczestnicy uczą się żeglować, pracować w zespole oraz walczyć z licznymi trudnościami. Widzowie zobaczą prócz Antka Królikowskiego Renatę Kaczoruk, Maję Hirsch, Natalię Przybysz, Liroya i Zygmunta Miłoszewskiego. Kapitanem podczas rejsu był Roman Paszke.

Zdjęcia do programu realizowane były pod koniec zeszłego roku. Ekipa programu wyruszyła z Gran Canarii. Finisz rejsu odbył się u wybrzeży Gwadelupy.

Zobacz też:

Królikowski świętował 33. urodziny. Zabrało najważniejszej osoby

Maria Opozda wydała oświadczenie. Tłumaczy się ze skandalicznych słów

USA ostrzegają. Putin ma listę osób do zabicia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama