Reklama
Reklama

Królikowski składa zawiadomienie na policji. I apeluje do mediów

W miniony weekend doszło do eskalacji konfliktu w rodzinie Joanny Opozdy. Podczas, gdy mama aktorki próbowała dostać się do swojego mieszkania, w celu zabrania rzeczy, jej mąż Dariusz Opozda miał strzelić z broni w jej kierunku. W zdarzeniu brał udział także Antoni Królikowski, który towarzyszył teściowej. Teraz, wraz ze świadkami wydarzenia, złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Dodatkowo zwrócił się do mediów twierdząc, że publikowanie wypowiedzi i stanowiska jego teścia Dariusza Opozdy, to wspieranie przestępcy.

W sobotę 8 stycznia w Busku-Zdroju doszło do dramatycznych wydarzeń, które były konsekwencją trwającego w rodzinie Joanny Opozdy konfliktu. 

Matka aktorki, po rozstaniu z mężem, próbowała dostać się do ich mieszkania, by zabrać swoje rzeczy. Mężczyzna jakiś czas temu wymienił w drzwiach zamki i nie chciał wpuścić kobiety do środka, dlatego ta wezwała na miejsce ślusarza. Towarzyszył jej Antek Królikowski i córka, Aleksandra Opozda.

Podczas wymiany słownej między małżonkami, w pewnym momencie Dariusz Opozda miał oddać strzały w kierunku drzwi. Wszystko zostało zarejestrowane na nagraniach, które Antoni Królikowski zamieścił w sieci. Dodatkowo na miejsce została wezwana policja, która prowadzi czynności wyjaśniające. 

Reklama

Antoni Królikowski złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

Teraz Antoni Królikowski przekazał, że złożył zawiadomienie w warszawskiej policji o popełnieniu przestępstwa. Aktor mówi, że "sprawca próby zabójstwa Dariusz O. w dalszym ciągu przebywa na wolności w Busku-Zdroju".

Królikowski zwrócił się także do mediów. Apeluje, by nie zamieszczać wypowiedzi i oświadczeń Dariusza Opozdy. Uważa, że to "wspieranie szaleńca, kłamcy i agresora".

Dariusz Opozda odniósł się do wydarzeń z weekendu. Za pośrednictwem radcy prawnego opublikował oświadczenie, w którym wyjaśnia, że to on ma status osoby pokrzywdzonej, czego dowodem mają być nagrania krążące w internecie.

***

Zobacz także:

Joanna Opozda przerwała milczenie po aferze z ojcem. Trafiła do szpitala!

Ewa Krawczyk potwierdziła, że straciła połowę renty

Tomasz Bajer: Niebywałe, co dziś robi "Laska" z kultowego filmu Olafa Lubaszenki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda | Dariusz Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy