Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ewa Krawczyk potwierdziła, że straciła połowę renty

Ewa Krawczyk potwierdziła, że została pozbawiona połowy renty po zmarłym wiosną ubiegłego roku wokaliście Krzysztofie Krawczyku. Straciła 750 zł na rzecz swojego pasierba. Jak przyznała jednak cieszy się z tego! Co za zwrot akcji!

Ewa Krawczyk potwierdziła, że straciła połowę renty

Krzysztof Krawczyk junior (49 l.) złożył do ZUS wniosek o rentę rodzinną należną mu po śmierci ojca Krzysztofa Krawczyka. Jego wniosek został przez Zakład rozpatrzony pozytywnie. W efekcie kwota renty, którą wcześniej otrzymywała wdowa po wokaliście, Ewa Krawczyk (62 l.) została podzielona i jej połowę otrzyma syn artysty.
Krótko po śmierci piosenkarza, Ewa Krawczyk wystąpiła o rentę rodzinną do ZUS. Nie spodziewała się jednak, że jedyny syn jej męża wystąpi o takie samo świadczenie.

Reklama

Posłuchaj piosenki "Tato" Krzysztofa Krawczyka Juniora w serwisie Tekściory.pl!

Zakład Ubezpieczeń Społecznych również uznał go za osobę, której należy się cześć pieniędzy po ojcu. Tym bardziej że junior jest niezdolny do pracy. Gdy miał 14 lat ,uczestniczył w wypadku samochodowym, w wyniku którego do dzisiaj cierpi na padaczkę.

Ewa Krawczyk w rozmowie z "Faktem" przyznała, że otrzymała o 750 zł mniej niż wcześniej. Wdowa nie ma zastrzeżeń do decyzji ZUS. Nawet cieszy się, że jej pasierb otrzyma pieniądze!

Słowa Ewy Krawczyk są zaskakujące w kontekście ciągłych napięć między nią a pasierbem, o których informowali przyjaciele juniora. Zaczęło się już od sytuacji na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka, kiedy Marian Lichtman, który był przyjacielem artysty, powiedział prasie, że musiał pomóc Krzysztofowi juniorowi podejść do trumny ojca. Potem konflikt zaostrzył się, gdy doszło do kwestii spadkowych po muzyku.

Teraz jednak przyjaciele Krzysztofa Juniora potwierdzili, że syn wokalisty otrzymał część renty. 

Marian Lichtman, który mocno angażuje się w sprawy syna Krzysztofa Krawczyka stwierdził, że przyznane juniorowi 750 zł pozwoli stanąć mu na nogi.

To jednak nie koniec walki syna artysty. Z pomocą prawniczki oraz piosenkarza Krzysztofa Cwynara, Krzysztof Krawczyk junior ma zamiar podważyć testament ojca. Aktualnie sąd bada dwa testamenty Krzysztofa Krawczyka i dokumenty szpitalne dotyczące stanu zdrowia oraz świadomości artysty, który na kilka miesięcy przed śmiercią nagle zmienił swoją ostatnią wolę.

Zobacz też:
Gwiazdy wspierają Joannę Opozdę. Wsród nich także była dziewczyna Antka!
Joanna Opozda przerwała milczenie po aferze z ojcem. Trafiła do szpitala!

Żona Nikosia publikuje domowe wideo z 1997 roku. "Nikoś w prawdziwej odsłonie"


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »