Reklama

Reklama

Reklama

Królikowski świętował 33. urodziny na bogato! Zabrakło tylko Opozdy

Antoni Królikowski postanowił celebrować swoje 33. urodziny, które przypadały na 17 lutego. Aktor zaprosił najbliższe mu osoby to jednej z warszawskich knajp. Zabrakło tylko ukochanej.

Antoni Królikowski postanowił dość hucznie świętować swoje 33. urodziny. Paparazzi przyłapali tłum zaproszonych gości przed jedną z warszawskich restauracji. Pojawiło się wiele znanych osób i nie zabrakło nawet mamy Antka — Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Niestety nie pojawiła się żona aktora, Joanna Opozda. Nieobecność małżonki zapewne była spowodowana zaawansowaną ciążą.

Antoni Królikowski świętuje urodziny

Antoni zdecydował się świętować urodziny w dość... niecodziennym stroju. Aktor pojawił się w zielonym dresie z paskami po bokach i dość luźnej kurtce. Ta stylizacja zdecydowanie nie należała do oficjalnych. 

Na imprezie pojawili się bliscy Antka, w tym jego mama, siostra z mężem i brat Jan z partnerką Joanną Jarmołowicz, która niegdyś związana była z Antkiem.

Oprócz rodziny pojawiły się też znane osoby. Między innymi aktorka Maja Hirsh, Jan Dąbrowski i Magdalena Lamparska, która na imprezę wybrała się z paczką pampersów. Czyżby to była impreza powiązana z baby shower?

Reklama

Tego nie wiemy, jednak zdecydowanie była w dość luzackim stylu. Zdjęcia gości możecie zobaczyć w naszej galerii.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda

Antoni i Joanna zaczęli się spotykać w 2020 roku. Ich związek trwał tylko kilka miesięcy. Potem Joanna i Antek ogłosili, że czas się rozstać. Modelka i aktorka z serialu "Pierwsza miłość" na swoim Instagramie zasugerowała, że za rozpad relacji odpowiedzialny był Antek. O dziwo Antoni zrozumiał swój błąd i para ponownie się zaczęła się spotykać.

Antek i Asia wzięli ślub 7 sierpnia 2021. Na weselu zjawiło się mnóstwo gości - głównie z rodziny i świata celebrytów. Małżonkowie czekają na narodziny dziecka.

Zobacz też:

Antoni Królikowski oddaje hołd ojcu. Wspomina go w niezwykły sposób!

Antoni Królikowski kończy dziś 33 lata! Z okazji urodzin przypominamy wszystkie jego romanse

Dagmara Kaźmierska nie szczędzi pieniędzy na luksus! Zaskoczyła zdjęciem

Włoski rząd przeznaczy 15 mln euro dla rodzin medyków zmarłych na COVID-19


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy