Reklama
Reklama

Marcelina Zawadzka przeżyła chwile grozy. Gwiazda uległa wypadkowi. Konsekwencje mogą być poważne

Marcelina Zawadzka opublikowała na swoim profilu serię niepokojących zdjęć. Z relacji zamieszczonych w mediach społecznościowych prezenterki wynika, że była modelka uległa wypadkowi. Choć szczegóły zdarzenia nie są jeszcze znane, wiadomo już, że gwiazda czeka na wyniki badań.

Marcelina Zawadzka - od Miss Polonia po "Farmę"

Marcelina Zawadzka z branżą rozrywkową związana jest od wielu lat. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczynała jako modelka. W bardzo młodym wieku udało jej się zdobyć  tytuł Miss Malborka Nastolatek. Potem przyszedł czas na kolejne sukcesy - bywalczyni konkursów piękności zakwalifikowała się do czołowej szesnastki konkursu Miss Universe 2012, a rok wcześniej udało jej się zwyciężyć w finale wyborów Miss Polonia.

Nic więc dziwnego, że błyskawicznie zrobiła oszałamiającą karierę w telewizji. Gwiazda pojawiła się w takich popularnych formatach jak "Pytanie na śniadanie" czy "The Voice of Poland". Od 2021 roku związana jest z Telewizją Polsat.

Reklama

Dziś widzowie mogą oglądać ją w reality show "Farma", które prowadzi wraz z Iloną Krawczyńską.

Marcelina Zawadzka uległa wypadkowi

Marcelina Zawadzka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej Instagramowy profil śledzi już ponad pół miliona internautów. Ostatnio prezenterka udostępniła bardzo niepokojący filmik. Jak się okazało, była modelka uległa poważnemu wypadkowi. Opis zaniepokoił wielu wielbicieli urody zwyciężczyni Miss Polonia.

Prowadząca "Farmę" podzieliła się z fanami fotografią, na której widać, jak przykłada papier toaletowy do nosa.

"Co prawda mam mało zdjęć z wczorajszej prezentacji nowego elektrycznego moto... Ale mam jedno profilowe, które prawdopodobnie zmieni mój profil"- dowiadujemy się z wpisu umieszczonego na InstaStories.

Marcelina Zawadzka złamała sobie nos?

Z kolejnych relacji wynika, że prezenterka prawdopodobnie złamała sobie nos. Na wyniki badań będzie musiała jednak jeszcze poczekać.

"Takiego napiętego zderzenia z szybą jeszcze nie miałam.... Dam znać po RTG jak trochę wyprostuję sytuację" - czytamy na Instagramie.

Nie wiadomo, jak wygląda teraz twarz Marceliny Zawadzkiej i czy wypadek rzeczywiście przyczyni się do "zmiany profilu". Widać jednak, że dobry humor nie opuszcza prezenterki, można mieć więc nadzieję, że wszystko skończy się na lekkiej opuchliźnie.

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka ma kompleksy? Wyjawiła, jaki ma największy! 

Marcelina Zawadzka kusiła nóżkami na ramówce Polsatu. Kreacja odsłoniła jej nogi do nieba (ZDJĘCIA)

Zaręczyny Marceliny Zawadzkiej i Gloecknera nie poszły zgodnie z planem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | "Farma"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama