Reklama
Reklama

Marcelina Zawadzka zdradziła swój sekret. Tej części ciała wstydziła się najbardziej

Marcelina Zawadzka ma figurę, której mogłaby pozazdrościć niejedna kobieta. Pomimo tego, piękna modelka i prowadząca program "Farma" na antenie Polsatu zdradziła, która część jej ciała była dla niej od zawsze największym kompleksem. Nie uwierzycie która!

Marcelina Zawadzka zdradziła swój sekret. Tej części ciała wstydziła się najbardziej

Marcelina Zawadzka, czyli prezenterka Polsatu i prowadząca program "Farma" wpisuje się w obecny kanon piękna. Niestety ona sama przez lata nie była w pełni zadowolona ze swojego wyglądu. Jak to możliwe, że kobieta, która zdobyła tytuł Miss Polonia w 2011 roku nie czuła się do końca dobrze w swoim ciele? Wiemy, co było jej największym kompleksem!

Marcelina Zawadzka ma kompleksy? Wyjawiła, jaki ma największy!

Marcelina Zawadzka urodzona w Malborku od początku brała udział w konkursach piękności. W wieku 14 lat zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek, a następnie przyszła praca w modelingu. 

Reklama

Choć wszystkim może się wydawać, że praca modelki jest prosta i przyjemna, to wiąże się też z dużym obciążeniem psychicznym i zniekształceniem w postrzeganiu swojego ciała. Przykre opinie na temat wyglądu Marcelina brała bardzo do siebie, przez co nie umiała cieszyć się ze swojego wyglądu!

"Całe życie się wstydziłam biustu. Jak miałam 14-lat, to pracowałam jako modelka i wytykali to jako mój nie atut, tylko właśnie wręcz przeciwnie, bo modelki są szczupłe. To zawsze przeszkadzało na pokazach, zdjęciach, wszędzie. Ja zawsze słyszałam, że jestem za gruba, za duża" - opowiadała Marcelina w rozmowie z "Faktem".

Dopiero po ukończeniu 30. roku życia modelka przestała się przejmować tym, co mówią o jej wyglądzie inni ludzie.

Marcelina Zawadzka była Miss Polonia zdradziła, jakie ma kompleksy!

"Dopiero po 30. roku życia zaczęłam się akceptować" - wyznała, a na pewno pomógł jej w tym ukochany Marceliny, którego uważa za miłość swojego życiaMax Gloeckner i Marcelina szykują się nawet do zaręczyn, a może i założenia rodziny! 

Na chwilę obecną korzystają z życia i zwiedzają razem świat.

Zobacz też:

Zawadzka powiększy rodzinę? Jej przyjaciółka wyznała prawdę!
Marcelina Zawadzka zaskoczyła szczerym wyznaniem o pracy w TVP. Wyłożyła kawę na ławę!
Marcelina Zawadzka pokazała się z... dzidziusiem! "Jak Matka Boska"

"Farma 2". Bliźniacy szczerze o aferach między uczestnikami: "Dram było sporo... Laski się nawalały" [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | Polsat | "Farma" | Max Gloeckner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy