Reklama
Reklama

Marcelina Zawadzka zaskoczyła szczerym wyznaniem o pracy w TVP. Wyłożyła kawę na ławę!

Marcelina Zawadzka (34 l.) dawniej była związana z TVP. Nie ukrywa, że czasy te były bardzo ważne dla jej kariery. Ostatnio wyznała, za kim tęskni najbardziej. Odpowiedź zaskakuje!

Marcelina Zawadzka i jej popularność

Marcelina Zawadzka popularnością cieszy się od 2021 roku, kiedy to wygrała konkurs Miss Polonia. Dzięki temu otrzymała szansę w wyborach Miss Universe i znalazła się w gronie 16 najpiękniejszych kobiet świata. Popularność Marceliny sprawiła, że szybko dostała szansę prowadzenia programu o modzie "Projektanci na start". 

Dla stacji TVP Zawadzka prowadziła wiele formatów oraz imprez okolicznościowych. Była m.in. gospodynią "Pytania na śniadanie" oraz "The Voice of Poland". Jak dzisiaj wspomina tamte towarzystwo? Lepiej niż niektórym mogłoby się wydawać.

Reklama

Jak Zawadzka wspomina współpracę z dawną ekipą?

Mimo odejścia, Marcelina o dawnej ekipie myśli bardzo ciepło. Informacjami na ten temat podzieliła się z dziennikarzem Jastrząb Post: "Na pewno tęsknię za Tomkiem Wolnym, którego serdecznie pozdrawiam. Idę pozdrawiam. Całą ekipę, po operatorów i po dźwięk. Więc bywa, że tęsknię" - wyznała szczerze. 

Marcelina Zawadzka szczerze o telewizji śniadaniowej

Nie kryła również, że dobrze wspomina pracę w telewizji śniadaniowej "Pytanie na śniadanie". 

"Zawsze miałam tak, że przychodzili do mnie goście na kanapę i pierwsze co, to trzeba było rozruszać moich rozmówców. Czasami to był ich pierwszy raz na antenie. Bardzo ważny był dla mnie rozmówca, później dopiero kamery, to jak wyglądam i tak dalej. Czasami jest tak, że brakuje mi ludzi, tego vibe’u, z tego, że poznajesz  owego człowieka, że ktoś zrobił wspaniałą rzecz na arenie międzynarodowej i ty masz okazję go poznać".

Aktualnie Marcelina związana jest zawodowo z Polsatem. W 2021 prowadziła Sylwester, a od stycznia 2022 jest spikerką. W 2021 została współprowadzącą reality show "Farma", którego emisja rozpoczęła się w styczniu 2022.

Czytaj też:

Marcelina Zawadzka pokazała się z... dzidziusiem! "Jak Matka Boska"

"Farma 2". Bliźniacy szczerze o aferach między uczestnikami: "Dram było sporo... Laski się nawalały" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Kontrowersje wokół konkursu skoków w Planicy. Czy Piotr Żyła zasłużył na medal? "Parodia skoków narciarskich"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy