Reklama
Reklama

Małgorzata Foremniak zrezygnowała ze szczęścia. Cios prosto w serce ukochanego!

Małgorzata Foremniak (56 l.) już nieraz była zakochana, ale pech jej nie opuszczał. Jej miłosnym podbojom z Rafałem Maserakiem przyglądała się cała Polska, dlatego aktorka postanowiła nie afiszować się z nowymi partnerami. Tym razem gwiazda "Na dobre i na złe" i "Mam talent!", nauczona doświadczeniem, stawia siebie na pierwszym miejscu, nawet kosztem relacji z ukochanym!

Małgorzata Foremniak zrezygnowała ze szczęścia. Cios prosto w serce ukochanego!

Małgorzata Foremniak przeważnie każdy związek kończyła w burzliwy sposób i przez długi okres prowadziła życie singielki. Po pewnym czasie samotność zaczęła jej doskwierać. Trzy lata temu mówiła w wywiadzie, że takie życie nie ma sensu.

"Powiem tylko tyle, że dla mnie samotne życie nie bardzo ma sens. Kiedy jesteśmy z kimś, mamy tak naprawdę okazję poznać samych siebie, sprawdzić się w różnych sytuacjach. Miłość pozwala nam cieszyć się życiem, a ja chcę cieszyć się życiem" - wyznała aktorka dla "Gali".

Reklama

Małgorzata Foremniak nie chce zostać utrzymanką. Podjęła bolesną decyzję

Aktorka zrozumiała, że bycie z kimś, nie musi równać się z powielaniem błędów z przeszłości: "Siebie odkładałam na potem" - mówiła w "Gali". Tym razem, pomimo udanego związku, chce "postawić na siebie", kosztem ukochanego.

Od co najmniej 2 lat Małgorzata Foremniak jest w związku z Pawłem Jodłowskim. Poznali się już 10 lat wcześniej, lecz uczucie zaiskrzyło dopiero na planie musicalu "Chopin musi umrzeć", gdzie aktorka miała zagrać główną rolę. Jodłowski był wówczas producentem spektaklu.

"Małgosia lubi odwiedzać Pawła w Anglii, ale nie myśli o przeprowadzce na stałe. Trudno by było dostać jej tam pracę, a w Polsce ma stały dochód w postaci "Mam talent". Od czasu do czasu zagra w filmie, pojawi się na imprezie" - powiedziała znajoma aktorki dla "Super Expressu".

Małgosia sama wyznała, że perspektywa czasu pomogła jej dostrzec to, co najważniejsze. Wygląda też na to, że aktorka nie ma zamiaru przenosić się do Wielkiej Brytanii, kiedy jej kariera jest w doskonałej kondycji.

"Czasem warto się zastanowić i spojrzeć na siebie z lotu ptaka. Jestem już dojrzałą kobietą, dojrzałość przynosi inne spojrzenie, jest inny dystans, a zgodność ze sobą daje lekkość... Najważniejsze jest to, co mamy w środku, uczciwość wobec siebie" - podsumowała Foremniak swoje życie na 56. urodziny w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z TVN.

Małgorzata Foremniak: związki

Małgorzata Foremniak była dwukrotnie zamężna. Pierwszym mężem aktorki był Tomasz Jędruszczak, a drugim Waldemar Dziki. Aktorka jest matką trójki dzieci: córki Aleksandry (ze związku z Jędruszczakiem), córki Mileny i syna Patryka (adoptowani podczas związki z Dzikim).

Podczas programu "Taniec z gwiazdami", Małgorzata poznała Rafała Maseraka. Oboje zakochali się w sobie bez pamięci. Dla niego rozwiodła się z drugim męźem. Od momentu rozstania z tancerzem, postanowiła żyć w zgodzie ze sobą, bez konieczności wchodzenia w nowe związki. Samotność jednak przeszkadzała aktorce, a na horyzoncie pojawił się tajemniczy mężczyzna.

Swoje 55. urodziny Małgorzata spędziła na Islandii w towarzystwie partnera, Pawła Jodłowskiego, który na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Zobacz też:

Foremniak wyjedzie z Polski w pogoni za miłością? Sensacyjne doniesienia

Foremniak już nie może tego ukrywać. Podjęła zdecydowane kroki...

Małgorzata Foremniak bała się tego przez całe życie. Ogromne zamieszanie w domu aktorki

Nowy romans Małgorzaty Foremniak. Aktorka ma poważny dylemat. "Nie wie, co robić"

Małgorzata Foremniak na randce. Znalazła dla niego tylko chwilę, a miny mówią same za siebie!

Małgorzata Foremniak przeżywa kolejny kryzys. Rozstanie wisi w powietrzu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama