Reklama

Reklama

Reklama

Foremniak już nie może tego ukrywać. Podjęła zdecydowane kroki...

Małgorzata Foremniak (55 l.) do tej pory rzadko myślała o sobie i skupiała się przede wszystkim na pracy zawodowej. Teraz będzie musiała to zmienić. Problemy zdrowotne aktorki stają się coraz bardziej dokuczliwe i wymagają podjęcia zdecydowanych kroków. Jak to możliwe, że produkcja „Mam Talent” nie zauważyła, że dzieje się coś niepokojącego?

Małgorzata Foremniak: problemy zdrowotne

Małgorzata Foremniak pomimo upływających lat nie traci wigoru i stara się dotrzymać kroku ciągle zmieniającemu się polskiemu show-biznesowi. Gwiazda wciąż pracuje na planie "Mam talent" i z wypiekami na twarzy śledzi występy artystów marzących o wielkiej karierze. Aktorka zawsze sprawia wrażenie pogodnej, pozytywnie nastawionej do życia kobiety. Niestety okazuje się, że w jej życiu prywatnym nie wszystko układa się tak, jak mogłaby sobie tego życzyć. Małgorzata Foremniak zmaga się z poważnymi dolegliwościami. Choć problem istnieje już od pewnego czasu, nikt na planie "Mam Talent" nie dostrzegł, że jurorce coś doskwiera.

Reklama

Kłopoty ze zdrowiem okazały się na tyle poważne, że Małgorzata Foremniak zgłosiła się do specjalisty. Ból w obrębie uzębienia był tak silny, że aktorka nie mogła w nocy spać, ani normalnie funkcjonować.

"To złożony i kłopotliwy problem dotyczący mojego uzębienia. Wymaga to czasu i pracy wielu specjalistów, ale jestem w dobrych rękach" - wyznała Małgorzata Foremniak, cytowana przez tygodnik "Świat i Ludzie".

Teraz aktorkę czeka bardzo żmudny proces leczenia. Jurorka "Mam talent" nie chce zdradzać, na czym będzie polegała terapia, ponieważ są to dla niej wyjątkowo osobiste kwestie. 

Małgorzata Foremniak zgłosiła się do specjalisty

Małgorzata Foremniak dotychczas stawiała przede wszystkim na medycynę naturalną. Aktorka nie ukrywała, że niekonwencjonalne podejście do zdrowia jest jej bardzo bliskie. Korzystała nawet z usług bioenergoterapeuty. Co ciekawe, do mężczyzny zgłosiła się również Stanisława Celińska. Ikona polskiego kina zachwalała umiejętności bioenergoterapeuty i była zaskoczona skutecznością terapii.

"Nie wierzyłam w takie spotkania, ale Małgosia usilnie mnie namawiała i przekonywała. Pojechałam i szybko zorientowałam się, że to była dobra decyzja. Przy okazji poznałam wyjątkowego człowieka, który oprócz tego, że jest bioenergoterapeutą jest też szalenie mądrym człowiekiem" - mówiła zachwycona Stanisława Celińska, cytowana przez tygodnik "Świat i Ludzie".  

Tym razem problemy zdrowotne Małgorzaty Foremniak okazały się zbyt poważne, aby niekonwencjonalna medycyna mogła pomóc. Gwiazda przeszła już konsultacje z kilkoma specjalistami i niebawem rozpocznie leczenie. W tym niełatwym czasie aktorka może liczyć na wsparcie najbliższych.

"To ważne mieć wsparcie w bliskich. Zawsze mogę liczyć na moją córkę. Jest empatyczną, wrażliwą i mądrą kobietą, z którą swobodnie mogę rozmawiać" - powiedziała Małgorzata Foremniak, cytowana przez tygodnik "Świat i Ludzie".

W tak cudownym otoczeniu aktorka na pewno zdoła uporać się z chorobą.  

Zobacz też:

Maffashion wydała "kryptooświadczenie". Atakuje Sebastiana Fabijańskiego?

Lech Wałęsa świętuje 79. urodziny. Spływają przykre życzenia od polityków

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński przyłapani. Tym zajmują się w przerwach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak | "Mam talent!"

Reklama

Reklama

Reklama