Reklama
Reklama

Maffashion zwierzyła się fanom. Po narodzinach dziecka ktoś prowadził selekcję jej znajomych?

Maffashion (35 l.) podzieliła się z internautami zaskakująco szczerym wyznaniem. Celebrytka bez owijania w bawełnę opowiedziała o sprawach prywatnych. Wiele wskazuje na to, że jej słowa mają odniesienie do Sebastiana Fabijańskiego. Rozpoczyna się medialna batalia?

Maffashion i Sebastian Fabijański: rozstanie

Maffashion rozpoczęła swoją karierę w świecie show-biznesu w dość niekonwencjonalny sposób. Z blogerki internetowej bardzo szybko udało się jej awansować do pozycji celebrytki. Później stworzyła własną markę modową i jeszcze bardziej poszerzyła swoją społeczność. Gdy w 2020 roku ogłosiła, że jest w związku z Sebastianem Fabijańskim wszyscy sądzili, że Maffashion ułożyła sobie również życie uczuciowe. Jeszcze tego samego roku na świat przyszedł owoc ich miłości, syn Bastian. Niestety czas boleśnie zweryfikował siłę ich uczucia. Parę miesięcy temu gwiazdorska para ogłosiła rozstanie. Julia Kuczyńska potwierdziła ten fakt w oświadczeniu, opublikowanym w formie filmiku.

Reklama

Od tamtego momentu to głównie Julia Kuczyńska sprawuje opiekę nad dzieckiem. Sebastian Fabijański znajduje również sporo czasu na spotkania z synem. Niedawno pojawiły się plotki, że w życiu osobistym aktora nastąpiły spore zmiany. Celebryta został bowiem przyłapany w towarzystwie uroczej kobiety. Niedawno wyszło na jaw, że jego wybranką jest Anna Maria-Sieklucka. Teraz Maffashion zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi, podczas której pojawiło się wiele intrygujących informacji. 

Maffashion wydała "kryptooświadczenie"

Maffashion właśnie zorganizowała na swoim instagramowym profilu sesję Q&A. Fani mieli okazję zapytać ją dosłownie o wszystko. Wśród pytań nie zabrakło kwestii związanych bezpośrednio z życiem osobistym. Jeden z internautów napisał do Julii Kuczyńskiej na Instastory:

Maffashion szczerze odpowiedziała na to pytanie.

"Nie. Ale próbował mieć na to wpływ ktoś inny. Nie udaje się to do teraz" - odpisała Maffashion.

Czy w ten sposób Julia Kuczyńska odniosła się do swojego byłego partnera oraz osób z jego otoczenia? Tego nie wiemy. Z pewnością jednak wraz z upływem czasu na jaw wyjdzie więcej smaczków. Być może sam Sebastian Fabijański zdecyduje się zabrać głos. 

Zobacz też:

Lech Wałęsa świętuje 79. urodziny. Spływają przykre życzenia od polityków

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński przyłapani. Tym zajmują się w przerwach

Anna Lewandowska już znudziła się Barceloną? Wyjechała do Paryża na Fashion Week

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy