Reklama
Reklama

Anna Lewandowska już znudziła się Barceloną? Wyjechała do Paryża na Fashion Week

Anna Lewandowska (34 l.) znów rzuciła się w wir podróży. Żona Roberta Lewandowskiego tym razem wybrała się do stolicy mody. Trenerka zawitała do Paryża. Atmosfera Paris Fashion Week tak się jej udzieliła, że sama przystąpiła do pozowania na ulicach miasta. Czy to znak, że uruchomi własną linię ubrań?

Anna Lewandowska: Paris Fashion Week

Anna Lewandowska to kobieta wielu talentów. Po zakończeniu sportowej kariery zajęła się głównie działalnością na Instagramie. Bardzo szybko stała się influencerką oraz osiągającą sukcesy bizneswoman. Sprzedaż cateringów dietetycznych, żywności, kosmetyków czy programów treningowych zaowocowała gigantycznymi zyskami.

Anna Lewandowska nie zamierza jednak spoczywać na laurach i wciąż rozwija swoje liczne biznesy. Kto wie, może pewnego dnia zdecyduje się również na stworzenie własnej marki odzieżowej. Takie hipotezy nasuwają najnowsze zdjęcia, które ukazały się na instagramowym profilu żony Roberta Lewandowskiego.

Reklama

Anna Lewandowska długo nie zabawiła w Barcelonie. Trenerka tak polubiła podróże, że wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję, aby odwiedzać nowe miejsca. Tym razem odwiedziła Paryż. W europejskiej stolicy stylu trwa właśnie Paris Fashion Week. Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem gwiazd światowego formatu. Na imprezie obecna była sama Cher. W gronie sław brylowała również Anna Lewandowska. Celebrytka podzieliła się w sieci swoimi paryskimi stylizacjami.

Anna Lewandowska już znudziła się Barceloną?

Przez ostatnie miesiące wszyscy fani Anny i Roberta Lewandowskich żyli tematem głośnego transferu z Bayernu Monachium do Barcelony. Lewandowscy nie ukrywali, że przeprowadzka do Hiszpanii to ich wielkie marzenie. W końcu udało im się je spełnić. Wygląda na to, że południowe słońce, plaże i palmy już zdążyły spowszednieć Annie Lewandowskiej, ponieważ trenerka wciąż szuka nowych wrażeń i niemal nieustannie podróżuje po Europie. W środę influencerka była obecna na pokazie Saint Laurent Anthony'ego Vaccarello. Na imprezie nie zabrakło również Sary Boruc z mężem, który parę dni temu wywołał w sieci skandal, publikując zdjęcie na sedesie.

Pobyt w stolicy Francji Annie Lewandowskiej umiliło spotkanie z Karlą Gruszecką, jedną z najpopularniejszych polskich stylistek związanych z magazynem "Vogue". Panie zrobiły sobie wspólne zdjęcie, a oczarowana klimatem miasta Lewandowska wzięła udział w sesji na ulicach Paryża. Trenerka wystąpiła w kilku różnych stylizacjach. Jedna z nich składała się z czarnej marynarki, spodni dzwonów, migoczącej bluzki oraz wysokich butów na najmodniejszej w tym sezonie platformie. Na jednym z nagrań możemy zobaczyć inny look Lewandowskiej. Trenerka miała na sobie króciutką spódniczkę mini, wysokie kozaki na szpilce z szeroką cholewką oraz ciemne okulary. Co sądzicie o stylizacjach żony Roberta Lewandowskiego?

Zobacz też:

Przejmujący wpis Magdaleny Stępień po śmierci synka! "Każdy dzień jest dla mnie morzem łez"

Gwiazdor TVN przeprosił Natalię Siwiec! Za co? Dopiero po latach to ujawniła!

Hailey Bieber w wywiadzie wraca do Seleny i… rozgrzebuje stare brudy. Ma wyrzuty sumienia?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy