Reklama
Reklama

Cher pojawiła się na wybiegu w lateksowym kombinezonie. Co za figura! Wygląda na 76 lat?

Cher od jakiegoś czasu znów pojawia się publicznie. 76-letnią wokalistkę tym razem możemy podziwiać na wybiegu podczas Paris Fashion Week. Aż trudno oderwać od niej wzrok!

Cher: kariera

Cher to osobistość, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej piosenek słuchają niemal wszystkie pokolenia. Zresztą, jej działalność wcale nie ogranicza się tylko do muzyki. Cherilyn Sarkisian, bo tak się naprawdę nazywa, jest też aktorką, tancerką, biznesmenką, modelką, producentką muzyczną, a także prezenterką i można by dalej wymieniać.

Początki jej kariery przypadają na lata 60. W ostatnią trasę koncertową z kolei wyruszyła w 2002 roku. Wówczas bowiem podjęła decyzję o przekierowaniu swojej kariery na aktorstwo. Sześć lat później powróciła jednak na scenę.

Reklama

W 2019 roku zaczęło się jej światowe turnee, natomiast później, w trakcie pandemii jej występy zostały oczywiście zawieszone, podobnie jak w przypadku wielu innych artystów.

Cher w lateksowym kombinezonie na wybiegu podczas Paris Fashion Week

Cher nie zrezygnowała jednak całkowicie z aktywności zawodowej. Niedawno była gościem na premierze filmowej, a teraz pojawiła się jako gość specjalny na wybiegu podczas pokazu Balmain odbywającego się w ramach paryskiego Tygodnia Mody.

Wokalistka pewnym krokiem przeszła się po wybiegu, prezentując się w lateksowym kombinezonie doskonale podkreślającym jej kształty i zgrabną figurę. Na nogach miała z kolei dość ciężkie buty na koturnie, które dopełniały stylizację.

Zagraniczne media wprost nie mogą się nachwalić Cher i chyba nikt sam z siebie nie zgadłby, że skończyła już 76 lat. Wygląda bowiem naprawdę fantastycznie!

Zobacz też:

Cher ma problemy zdrowotne? Niepokojący wpis gwiazdy

Gazeta ujawnia, jak Cher traktuje swoich pracowników


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cher
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy