Reklama
Reklama

Anna Lewandowska napina wszystkie mięśnie i zachęca do... lenistwa. Zmieniła taktykę?

Anna Lewandowska (34 l.) zaproponowała swoim fanom wyzwanie, jakiego jeszcze nie było. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego złożyła swoim obserwatorom nietypową propozycję. Celebrytka radzi, aby planować leżenie na kanapie. Czyżby trenerka zmieniła swoje nastawienie do diet i treningów?

Anna Lewandowska: życie w Barcelonie

Po przeprowadzce do Barcelony Anna Lewandowska oraz Robert Lewandowski rozpoczęli nowe życie. Piłkarz i trenerka od dłuższego czasu marzyli o zamieszkaniu w cieplejszym regionie Europy. Dzięki uporowi w końcu ich pragnienie się urzeczywistniło. Córki pary szybko zaaklimatyzowały się w nowym otoczeniu i rozpoczęły już naukę w miejscowych placówkach. Anna Lewandowska również świetnie czuje się na obczyźnie. W wolnych chwilach chętnie odwiedza miejscowe plaże, a ostatnio wraz z Robertem wyprawiła huczną imprezę z okazji jej 34. urodzin.

Reklama

Nawet w tak pięknym miejscu jak Barcelona, Anna Lewandowska nie może jednak zapominać o dbaniu o swoją sylwetkę. Wszakże to właśnie ona jest filarem jej działalności biznesowej. Trenerka regularnie odwiedza siłownię i dba o to, aby na jej talerzu lądowały jak najlepsze produkty. Na jej instastories każdego dnia ukazują się zdjęcia i nagrania pokazujące, jak celebrytka wyciska siódme poty. Tym razem Anna Lewandowska zrobiła coś, czego nikt nie mógł się spodziewać i zaproponowała swoim fanom, aby pozwolili sobie na lenistwo. Czyżby trenerka zmieniła swoje nastawienie do diety i treningów?  

Anna Lewandowska napina wszystkie mięśnie i zachęca do lenistwa

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoje idealnie wyrzeźbione mięśnie. Na fotografii możemy zobaczyć, jak trenerka pozuje w pełnym słońcu, aby jak najlepiej wyeksponować swoją sylwetkę. W oczy rzuca się przede wszystkim jej muskulatura. W mocno wykrojonym, czarnym bikini celebrytka pręży swoje ciało. Do tego typu kadrów w wykonaniu Anny Lewandowskiej byliśmy już przyzwyczajeni. Sporym zaskoczeniem jest jednak opis, który zamieściła pod zdjęciem. Celebrytka w długim wpisie dała swoim fanom do zrozumienia, jak ważnym elementem życia jest danie sobie przestrzeni tylko dla siebie.

W dalszej części wpisu żona Roberta Lewandowskiego złożyła obserwatorom propozycję, aby wprowadzili do swojego życia kilka zmian. Doradziła im, aby spróbowali wstawać godzinę wcześniej i w ten sposób wygospodarowali nieco więcej czasu dla siebie. Oprócz tego zwróciła uwagę na problem nadmiernego planowania obowiązków. Zauważyła, że lepiej jest ograniczyć ilość zadań i przewidzieć dla siebie nieco wolnego czasu, choćby na wypoczynek na kanapie. 

Skorzystacie z porad trenerki? Czy te rady naprawdę da się wprowadzić w życie?

Zobacz też:

Doda zdradziła, co myśli o mężczyznach, którzy mają dzieci. Nie mają u niej szans?

Sara James stanie dziś przed życiową szansą. Sąsiadka ujawniła zaskakujące informacje

Milionerzy błyszczą na "biznesowych Oscarach". Ich inflacja nie dotyczy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy