Reklama
Reklama

Anna Lewandowska obładowała córkę plecakiem. Co z jej kręgosłupem?

Anna Lewandowska (33 l.) pochwaliła się internautom, że jej córki rozpoczęły już edukację w Hiszpanii. Dziewczynki będą zdobywać wiedzę w nowym dla siebie miejscu. Trenerka postanowiła pokazać, jak prezentują się szkolne stylizacje jej dzieci. Niestety, internauci zauważyli pewien niebezpieczny szczegół. Ania powinna o tym wiedzieć!

Anna Lewandowska rozpoczęła nowy rozdział

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski od kilku tygodni są szczęśliwymi rezydentami Hiszpanii. Para celebrytów bardzo szybko zaaklimatyzowała się w Katalonii. W końcu Anna Lewandowska od dawna uczyła się hiszpańskiego, a para już od dłuższego czasu posiada wspaniały dom na Majorce. Nie jest tajemnicą, że Lewandowscy uwielbiają plażowanie. Trenerka wykorzystuje każdą wolną chwilę, aby wraz z dziećmi lub z koleżankami wyskoczyć nad morze. Jednak nawet w Hiszpanii wakacje kiedyś się kończą i przychodzi pora, aby wrócić do swoich obowiązków.

Reklama

Anna Lewandowska podzieliła się z internautami zdjęciami, przedstawiającymi szkolne stylizacje córek. Klara i Laura, które do tej pory uczęszczały do przedszkola w Niemczech, teraz będą musiały przyzwyczaić się do nowego otoczenia. Bez wątpienia dziewczynki doskonale odnajdą się w nowym środowisku. W kwestii szkolnego zaopatrzenia na pewno niczego im nie zabraknie. Anna Lewandowska zadbała o to, aby jej córki były perfekcyjnie przygotowane na pierwszy dzień w nowej placówce. Naturalnie nie zapomniała o przyrządzeniu odpowiednich posiłków.

Na profilu żony Roberta Lewandowskiego ukazały się zdjęcia jej córek. Na jednym z nich widać, że 2-letnia Laura ma na sobie plecak, który znacząco ją przewyższa. Czy Anna Lewandowska zapomniała o profilaktyce schorzeń kręgosłupa u dzieci?

Anna Lewandowska wysłała dzieci do szkoły

Anna Lewandowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia córek. Na jednym z nich możemy zobaczyć młodszą z dziewczynek, która trzymając w rękach misia, zmierza do przedszkola. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Laura ma na sobie gigantycznych rozmiarów plecak. Zaniepokojeni fani w komentarzach zwrócili trenerce uwagę, że może to mieć złe konsekwencje dla zdrowia dziewczynki.

"Ale ten plecak bez względu na jego wagę, nie wyglada on dobrze...; Boziu plecak większy od Laurki; O jejciu ten plecak większy od Laurki; Jej ale plecak mam nadzieję że tylko wygląda na taki ciężki" - pisali przerażeni internauci.

Czy w przypadku Laury nie jest jeszcze zbyt wcześnie na tak ogromny plecak? W końcu dziewczynka ma zaledwie 2 lata i nie musi w nim nosić do przedszkola żadnych książek ani zeszytów. Bardzo ważne jest, aby od najmłodszych lat dbać o kręgosłup dziecka. Wszakże musi nam służyć przez całe życie. 

Zobacz też:

Antoni Królikowski szaleje na skuterze. W lusterku odbiła się Izabela

Magda Mołek przyznała się do choroby. Nabawiła się tego w TVN

Edyta Pazura i Cezary Pazura uciekli przed dziećmi za granicę. Znów są na wakacjach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama