Reklama
Reklama

Anna Lewandowska ma już nowe przyjaciółki w Hiszpanii. To znane WAGs

Anna Lewandowska (33 l.) spełniła swoje marzenie i przeprowadziła się do Hiszpanii. To właśnie tam przez kilka lat będzie spędzać najwięcej czasu, gdyż Robert od niedawna jest zawodnikiem FC Barcelony. "Lewa" już jakiś czas temu zapowiedziała, że świetnie czuje się w Katalonii, a nawet pokusiła się o stwierdzenie, że "płynie w niej hiszpańska krew". Teraz trenerka nawiązuje nowe znajomości i pozuje do zdjęć z partnerkami sławnych piłkarzy.

Anna Lewandowska chyba na dobre odnalazła się w Hiszpanii. Trenerka wydaje się być zachwycona nowym miejscem zamieszkania i korzysta z lokalnych atrakcji. Co prawda 33-latka narzekała, że przez transfer Roberta do FC Barcelony i przeprowadzkę z Monachium, nie miała upragnionych wakacji, za to miała czas na zapoznanie się z innymi żonami i partnerkami słynnych piłkarzy.

Niedawno w mediach pojawiło się zdjęcie "Lewej" z kilkoma WAGs Dumy Katalonii. Czyżby szykowały się nowe przyjaźnie?

Reklama

Anna Lewandowska ma już nowe przyjaciółki w Hiszpanii. To znane WAGs

33-latka nie próżnuje i wolny czas wykorzystuje na poznanie ukochanych zawodników FC Barcelony. Kilka dni temu Ania spotkała się żoną Sergiego Roberto Coral Simanovich, dziewczyną Frenkiego de Jonga Mikky Kiemeney oraz żoną Marca-Andre ter Stegena Danielą.

Jak się okazuje, trenerka złapała kontakt z partnerkami zawodników Barcy. Już jakiś czas temu pochwaliła się zdjęciem z kolacji, podczas której towarzyszyła jej Kiemeney i Danieli ter Stegen.

Zobaczcie, jak "Lewa" zaprezentowała się wśród nowych koleżanek.

Zadała szyku?

Anna Lewandowska: wiek, kariera, rodzina

Anna Lewandowska urodziła się 7 września 1988 roku w Łodzi. W wieku 11 lat zaczęła treningi karate. W całej swojej karierze sportowej zdobyła łącznie 38 medali mistrzostw Polski, Europy i świata w federacji WFF.

33-latka od 2013 roku prowadzi bloga "Healthy Plan by Ann", w którym radzi, jak stosownie się odżywiać oraz ćwiczyć. Oczywiście to nie jedyne działalności "Lewej", kobieta jest autorką treningów fitness, organizuje obozy sportowe, wydała książki oraz płyty DVD o tematyce fitnessu. Stworzyła również markę ze zdrową żywnością "Foods by Ann" oraz markę kosmetyczną "Phlov". 

W 2007 roku poznała Roberta Lewandowskiego, którego poślubiła 6 lat później. Para ma dwie córki: Klarę i Laurę.

Zobaczcie również:

Anna Lewandowska kusi fanów. Pozuje topless pod prysznicem. Gorące zdjęcia!

Anna Lewandowska pozuje w wyciętym bikini. Oszołomieni fani witają w Barcelonie: "Gratuluję!"

Anna Lewandowska na zdjęciach z wakacji. Wie, jak przyciągnąć wzrok internautów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy