Reklama
Reklama

Anna Lewandowska na okładce niemieckiej gazety. "To Cię wyszczupli!"

Anna Lewandowska (33 l.) pochwaliła się nowym osiągnięciem. Tym razem trenerka pojawiła się na okładce prestiżowego magazynu. Zagraniczna prasa promuje jej program żywieniowy, określając go mianem "genialnego".

Anna Lewandowska: przeprowadzka do Hiszpanii

Anna Lewandowska nie może narzekać na nudę. Przeprowadzka do Barcelony wiązała się ze zmianą dotychczasowych przyzwyczajeń. Żona Roberta Lewandowskiego szybko jednak odnalazła się w słonecznej Katalonii i już od pierwszych dni pobytu w Hiszpanii korzysta z dobrodziejstw południowego klimatu. Jak donosiły zagraniczne media, trenerka od dawna marzyła o tym, aby zamieszkać w Barcelonie. I choć celebrytka zaprzecza, aby naciskała na Roberta Lewandowskiego w kwestii transferu, to widać, że życie w Hiszpanii bardzo jej służy. Rodzina Lewandowskich doskonale czuje się w nowym miejscu. Ostatnio zostali przyłapani podczas spaceru po pobliskiej plaży.

Reklama

Życie w turystycznym zakątku Europy nie zwalnia Anny Lewandowskiej z pracy. Trenerka pamięta o swoich obowiązkach i wciąż pracuje nad rozwojem własnych biznesów. Obecność w mediach jest dla niej szalenie ważna, ponieważ daje szansę na dotarcie do nowych odbiorców, czyli potencjalnych klientów. W przeszłości celebrytka pojawiła się już na okładce magazynu "L'officiel Monaco". Tym razem niemieckie wydanie czasopisma Women's Health zaproponowało jej wyjątkową sesję. Anna Lewandowska nie mogła odmówić. 

Anna Lewandowska na okładce niemieckiej gazety

Anna Lewandowska bez wytchnienia pracuje na swój sukces. Celebrytka zgodnie z obowiązującymi w sieci trendami, skrupulatnie dokumentuje najważniejsze wydarzenia ze swojego życia. Obecnie żona Roberta Lewandowskiego uczestniczy w najnowszej odsłonie "Camp by Ann". 

Choć trenerka wyprowadziła się już z Niemiec, nie zapomniała o Niemkach. Anna Lewandowska zapozowała do okładki miejscowego wydania magazynu Women's Health. Na potrzeby gazety żona Roberta Lewandowskiego wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej. Trenerka stanęła na tle drabinki treningowej i ubrana w typowy, sportowy komplet z uśmiechem na ustach zareklamowała własną metodę na szczupłą sylwetkę. 

Zdjęcie nie różni się specjalnie od tych, które dotychczas ukazywały się w poprzednich wydaniach magazynu. Uwagę przykuwają jednak zaskakujące slogany, które pokrywają okładkę. Wygląda na to, że czasopismo zrobiło trenerce prawdziwą reklamę. Tuż pod nazwiskiem Anny Lewandowskiej znajduje się hasło: "TO CIĘ WYSZCZUPLI!". W linijce niżej czasopismo głosi, że Anna Lewandowska odkryła przełomowy sposób na figurę marzeń. Z zapewnień Women's Health wynika, że praktyki rekomendowane przez trenerkę można bez problemu wprowadzić w swoją codzienność. 

Zobacz też:

Joanna Opozda świętuje z Vincentem. Nie może uwierzyć, że minęło tyle czasu

Kasia Stankiewicz usłyszała wyrok sądu. Teraz czas na przeprosiny

Katarzyna Bosacka prześwietla aferę olejową. Skandaliczne praktyki producentów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama