Reklama
Reklama

Joanna Opozda świętuje z Vincentem. Nie może uwierzyć, że minęło tyle czasu

Joanna Opozda (34 l.) świętuje dziś bardzo ważne wydarzenie. Celebrytka dokładnie sześć miesięcy temu została mamą. Z tej okazji na swoim instagramowym profilu podzieliła się własnymi przemyśleniami na temat małego Vincenta. To wzruszające, co napisała.

Joanna Opozda: samotne macierzyństwo

Początki macierzyństwa nie były łatwe dla Joanny Opozdy. Aktorka jeszcze przed narodzinami swojego syna, rozstała się z Antonim Królikowskim. Choć mężczyzna nigdy nie potwierdził plotek, sporo mówiło się na temat jego rzekomego romansu z sąsiadką żony. Niezależnie od tego, jakie były przyczyny rozstania pary, to na Joannę Opozdę spadł obowiązek opieki nad dzieckiem. Aktorka dzielnie poradziła sobie z nowymi wyzwaniami. I choć Antoni Królikowski kilka razy odwiedzał małego Vincenta, Joanna Opozda nie ukrywała, że mężczyzna praktycznie nie angażuje się w życie chłopca. Później w wywiadzie dla "Super Expressu" Królikowski narzekał na zbyt rzadkie spotkania z Vincentem.

Reklama

Aktor argumentował, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby on i Joanna Opozda zajmowali się synem naprzemiennie.

"A ja naprawdę chciałbym wręcz opieki naprzemiennej, w końcu paląc papierosy i tak nie karmi syna piersią. Jednak jej obsesja w stosunku do mojej nowej partnerki jest tak silna, że będę musiał o niego walczyć" - mówił w wywiadzie dla "Super Expressu".

O tym, jak będzie wyglądała przyszłość Vincenta zadecyduje Sąd. Tymczasem Joanna Opozda opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała w towarzystwie syna. W opisie wyjaśniła, że jest to wyjątkowa okazja. 

Joanna Opozda świętuje z Vincentem

Joanna Opozda od samego początku bardzo chroni prywatność swojego dziecka. Zawsze stara się, aby twarz Vincenta nie była widoczna na zdjęciach czy nagraniach. Jedynie raz pozwoliła sobie na dokładniejsze pokazanie rysów twarzy chłopca, jednak nawet wtedy jego wizerunek zakrywał odpowiedni filtr.

Dziś na profilu Joanny Opozdy pojawiło się kolejne zdjęcie w towarzystwie syna. Tym razem celebrytka obróciła dziecko tak, aby jego twarz była całkowicie niewidoczna. W opisie przypomniała, że dziś mija pół roku od jego narodzin. Aktorka sama nie może uwierzyć w to, że chłopiec jest już taki duży. 

"Mój synek kończy dziś pół roku, ale szybko zleciało. Ledwo wyskoczył z brzucha, a już zaczyna raczkować #kochamnajbardziejnaświecie" — napisała Joanna Opozda.

Pod postem błyskawicznie zaroiło się od ciepłych słów pod adresem Vincenta. Wszyscy internauci przesyłali aktorce i jej synkowi najserdeczniejsze pozdrowienia. Nie do wiary, jak ten czas szybko leci!

Zobacz też:

Katarzyna Bosacka prześwietla aferę olejową. Skandaliczne praktyki producentów

Agnieszka Woźniak-Starak odziana w zegarek za 50 tys. zł wybrała się na zakupy. Zmieniła nawet buty

Klaudia El Dursi kusi w mocno wyciętym bikini. Efekty ćwiczeń przeszły najśmielsze oczekiwania

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy